• $9,6114
  • €11,1578
  • 556.338
  • 1522.04
20 Şubat 2021 Cumartesi 10:43 | Son Güncelleme:

Arıza 23. yeni bölüm ön izlemesi ve fragmanı izleme linki! Arıza dizisi yeni bölümde neler olacak?

Arıza 23. yeni bölüm ön izlemesi ve fragmanı izleme linki! Arıza dizisi yeni bölümde neler olacak"

Arıza 23. yeni bölüm ön izlemesi ve fragmanı yayınlandı. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Arıza 23. yeni bölümünde Haşmet, Halide'yi bulamadığı için Ali Rıza'ya sert tepki gösteriyor. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Arıza 23. yeni bölüm ön izlemesi izleyiciyi heyecanlandırdı.

Arıza dizisi heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Arıza 23. yeni bölüm ön izlemesi ve fragmanı yayınlandı. Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, her hafta Pazar akşamları reyting rekoru kıran Arıza, usta oyuncu kadrosuyla olduğu kadar müthiş performanslar sergileyen genç yetenekleriyle de dikkat çekiyor.

ARIZA 23. BÖLÜM ÖN İZLEMESİ YAYINDA!

Arıza 23. yeni bölümünde Haşmet Ağa ile Ali Rıza'nın arasında gerilim dolu anların yaşandığı sahnede Haşmet, Halide'yi bulamadığı için Ali Rıza'ya sert tepki gösteriyor.

Ali Rıza ise Halide'yi bulmak için her şeyi yapabileceğini ifade ederken, "Onlara istediklerini vereceğim." sözleri dikkat çekiyor. Ali Rıza'nın aklındaki plan ise büyük merak uyandırıyor.

ARIZA 22. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Arıza dizisinde Halide'nin güzel sesiyle "Farketmeden" adlı parçayı seslendirdiği tanıtımda Ali Rıza ile birbirlerine olan aşk dolu bakışları büyük beğeni topluyor. Ali Rıza'nın evlilik teklifi heyecanla beklenirken, aşık çiftin yarın akşam ekrana gelecek romantik anları büyük merak uyandırıyor.

Fuat Ersoylu, Burak'ın isteği üzerine sade bir törenle defnedilir. İhtiyar'ın sağ kolu Safir ise Ali Rıza'yla temasa geçer ve Ali Rıza'ya ilk vazifesini verir.

Burak babasının ölmeden önce kendisine söylediği bir isimin peşine düşer.

Halide uzun zamandır hayalini kurduğu, Ali Rıza'yla başlarını dinleyebilecekleri ufak bir tatilin heyecanı içerisindedir.

Muzaffer uzun yıllar sonra bir gerçeği Rukiye Hanım'a hatırlatma ihtiyacı hisseder.

ARIZA 23. BÖLÜM FRAGMANI

ARIZA DİZİSİ HİKAYESİ VE OYUNCULARI

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma'nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza'nın hikayesi Gamestory'e ait. Arıza'nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse yer alıyor.

<p> </p>

CHP-HDP ortaklığı... Çatlak kapıda mı?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (28 Ekim 2021)

Tarım arazilerine zarar veren kahverengi kokarca ile ''samuray arıları'' savaşacak

Uyuşturucunun ''kimyasal parmak izi'' suçun kaynağına ulaştırıyor