• $7,5647
  • €9,0788
  • 412.866
  • 1538.04
01 Şubat 2021 Pazartesi 10:45 | Son Güncelleme:

Arıza 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 20. son bölümde yaşananlar...

Arıza 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı" Arıza 20. son bölümde yaşananlar...

Show Tv'nin sevilen dizisi Arıza 31 Ocak Pazar akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker ve Levent Can paylaşıyor. Dizisinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken senaryoyu Yılmaz Şahin ile Çağla Kızılelma kaleme alıyor. Arıza yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti ile ilgili ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Pazar akşamlarının aksiyonu bol dizisi Arıza 20. bölümü ile izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Arıza 21. bölüm fragmanı da gelecek bölümde neler olacağını merak edenlerin yakın takibine alındı. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker ve Levent Can'ın paylaştığı dizinin 20. bölümünde Fuat Ersoylu sade bir törenle defnediliyor. Peki, Arıza 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  

ARIZA 21. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arıza yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

ARIZA 20. BÖLÜM ÖZETİ

Fuat Ersoylu, Burak’ın isteği üzerine sade bir törenle defnedilir. İhtiyar’ın sağ kolu Safir ise Ali Rıza’yla temasa geçer ve Ali Rıza’ya ilk vazifesini verir. Burak babasının ölmeden önce kendisine söylediği bir isimin peşine düşer. Halide uzun zamandır hayalini kurduğu, Ali Rıza’yla başlarını dinleyebilecekleri ufak bir tatilin heyecanı içerisindedir. Muzaffer uzun yıllar sonra bir gerçeği Rukiye Hanım’a hatırlatma ihtiyacı hisseder.

ARIZA 20. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

<p>Bomba arama köpekleri 'Ban' ve 'Tim', Barış Pınarı bölgesindeki sivil halka yönelik büyük bir sal

Barış Pınarı bölgesinde 'Ban' ve 'Tim' büyük saldırıyı önledi

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi