• $17,9623
  • €18,4452
  • 1038.73
  • 2864.25
1 Şubat 2021 Pazartesi 22:31 | Son Güncelleme:

Alev Alev 13.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Alev Alev yeni bölümde neler olacak?

Alev Alev 13.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Alev Alev yeni bölümde neler olacak"

Alev Alev 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Alev Alev dizisinin yeni bölümünde Çiçek'in taktığı maskesini çıkardığı sahnede Ali büyük bir şaşkınlık yaşıyor. İşte Alev Alev 13. yeni bölüm fragmanı

Alev Alev 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tv ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen Alev Alev dizisi yeni bölümünde Çiçek'in taktığı maskesini çıkardığı sahnede Ali büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Çiçek'in yüzündeki yara izlerinin hafiflediği görülürken, saçları da dikkat çekiyor. Yaşadığı büyük travmadan sonra iyileşmeye başlayan Çiçek'in bu mutlu anları seyircilerin de kalplerine dokunuyor.

‘Alev Alev’in merakla beklenen yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV'de!

ALEV ALEV 13.BÖLÜM ÖNİZLEME

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen ‘Alev Alev’in son bölümünde yayınlanan görüntülerdeki çarpıcı final sahnesiyle çok konuşuldu. İskender, Kenan'ın da sarnıçtaki kundaklama olayıyla ilgisi olduğunu Rüya'ya söyledi. Duydukları karşısında şoke olan Rüya, her şeye rağmen güçlü duruşunu göstererek İskender'e adeta meydan okudu. Rüya'nın, “Savaşmak lazım, kaçmak değil!” sözleri mücadelesine pes etmeden devam edeceğini bir kez daha gösterdi.

ALEV ALEV 13. BÖLÜM FRAGMANI

Cemre, Rüya ve Çiçek’in adalet arayışı, mücadelesi büyürken Rüya ile Ömer arasında yaşanan romantik anlar izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Aralarındaki aşk giderek kuvvetlenen Rüya ile Ömer, terasta baş başa bir yemek için bir araya gelirken, bir anda İskender’i karşılarında bulmaları gerilimi artırdı. İskender, Rüya'ya sarnıçtaki olayda babası Kenan'ın da payı olduğunu söyledi. Ömer'in de bundan haberi olduğunu anlayan Rüya, büyük bir şok yaşadı. Rüya'ya her şeyi anlatacağını söyleyen İskender, arabaya binip onunla gelmesini bekliyordu ancak Rüya, İskender'e meydan okuyarak pes etmeyeceğini gözler önüne serdi.

#ALEVALEV SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE!

Alev Alev, dün akşam yayınlanan 12. bölümüyle ABC1 20+'da 4.76 izlenme oranı (rating), 9.83 izlenme payı (share), AB'de 3.85 izlenme oranı (rating), 9.04 izlenme payı (share) Total’de 5.61 izlenme oranı (rating), 11.63 izlenme payı (share) elde etti. #AlevAlev etiketi ise 6 saat boyunca TT listesinde kaldı. Bölüm etiketi #mücadeleyedevam ise uzun süre sosyal medyada konuşuldu.

OZAN VE ÖMER'DEN İSKENDER'E BÜYÜK OYUN!

Çelebi, Kenan'a tarihi eserlerin yerini bulduklarını söyleyerek tuzak kurdu. Bunu öğrenen Tomris ise tarihi eserleri bulduklarını Ozan'a haber verdi. Ozan, Ömer ve Rüya, Çelebi'nin tarihi eserlerin yerini bulduğunu öğrenince, eserlerin yerini değiştirmek için hemen harekete geçti ancak Ozan, yolda takip edildiklerini fark etti. Yolu değiştirerek bir türkü bara giren Ozan ve Ömer böylelikle İskender'e büyük bir oyun oynadı. Mekana giren İskender, karşısında şarkı söyleyen Ömer ve Ozan'ı görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı.

ÖMER’DEN RÜYA’YA NEŞET ERTAŞ SÜRPRİZİ!

Rüya ile Ömer arasındaki aşk giderek alevlenirken, ilişkileri için eğlenceli ama zor bir iddiaya girdiler. Birbirlerinin doğal ortamında vakit geçiren ikilinin ekrana gelen keyifli dakikaları büyük beğeni topladı. Ömer, Rüya'yı bit pazarına götürürken, Rüya ise Ömer'i bir karaoke bara götürdü. Rüya'nın sürpriziyle sahneye çıkmak zorunda kalan Ömer'in, ölümsüz ozan Neşet Ertaş'tan ‘Neredesin Sen’i söylediği anlar ise bölüme damgasını vurdu.

Rota oluşturuldu! Gözler Abdülhamit Han'dan gelecek güzel haberlerde...
Rota oluşturuldu! Gözler Abdülhamit Han'dan gelecek güzel haberlerde...

Rota oluşturuldu! Gözler Abdülhamit Han'dan gelecek güzel haberlerde...

Karma sürü teknolojisi kanıtlandı! İHA'lar yer araçları ile entegre olacak
Karma sürü teknolojisi kanıtlandı! İHA'lar yer araçları ile entegre olacak

Karma sürü teknolojisi kanıtlandı! İHA'lar yer araçları ile entegre olacak

Bakan Karaismailoğlu: 'İstanbul Havalimanıyla Türkiye 117 milyar avro kazanç sağladı'
Bakan Karaismailoğlu: 'İstanbul Havalimanıyla Türkiye 117 milyar avro kazanç sağladı'

Bakan Karaismailoğlu: "İstanbul Havalimanıyla Türkiye 117 milyar avro kazanç sağladı"