• $8,3426
  • €10,0728
  • 478.662
  • 1345.15
26 Mart 2021 Cuma 09:23 | Son Güncelleme:

Akrep bu hafta yok mu, neden yok? Akrep 16. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Akrep bu hafta yok mu, neden yok" Akrep 16. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak"

Akrep dizisi dün akşam Star Tv'de yer almıyor. Yönetmenliğini Gökçen Usta'nın yaptığı dizinin senaryosu Erkan Bingören'e ait. Televizyonlarını açan izleyenler, Akrep bu hafta yok mu, neden yok? Akrep 16. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? sorusuna yanıt arıyor. Star Tv'nin severek takip edilen dizisinin başrolünde Demet Akbağ ve Evrim Alasya bulunuyor.

Akrep her perşembe Star Tv'de yayınlanıyor. Dizinin başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya yer alıyor. Geçtiğimiz hafta 15. bölümü ile ekrana gelen yapımda heyecanlı olaylar yaşandı. Dizinin takipçileri ve televizyonları açan izleyenler, Akrep dizisinin Star Tv'de yer almadığını gördü. Peki, Akrep bu hafta yok mu, neden yok? Akrep 16. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

AKREP 16. BÖLÜMÜ NEDEN YOK, YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Akrep 16. bölümü dün akşam ekranda yer almadı. Dizinin yerine yabancı sinema 'Canavar Kamyonlar' ekrana geldi. Dizinin neden yayınlanmadığı hakkından net bir açıklama yapılmadı. 1 Nisan Perşembe akşamı Akrep dizisinin yayınlanması bekleniyor.

Akrep dizisinin geçtiğimiz haftalardaki bölümünde başrollerden biri veda etmişti. Fikret rolünü oynayan Bekir Aksoy, senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Bir başrolün vedası ardından final iddiaları gündeme gelmişti ancak final iddialarıyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

AKREP DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Perihan Emgen; kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur! Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır!

AKREP OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim'in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Esila Umut, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz ve Demet Gül yer alıyor.

<p>Peki muhalefet kendi yarattığı erken seçim gündemini neden kapattı? Türkiye'yi geçmişte erken seç

CHP'nin erken seçim gündemi neden kapandı?

Kuş cenneti Kuyucuk Gölü, ilkbaharda göçmen misafirleriyle şenlendi

Kaşkay Türklerinin asırlardır sürdürdükleri gelenek ''yaylaya göç'' başladı

Yurt genelinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanıyor