• $8,3007
  • €10,0905
  • 488.589
  • 1444.87
23 Nisan 2021 Cuma 01:26 | Son Güncelleme:

Akrep 20. yeni bölüm fragmanı yayında! Akrep dizisi 20. bölümünde gerilim artıyor

Akrep 20. yeni bölüm fragmanı yayında! Akrep dizisi 20. bölümünde gerilim artıyor

Akrep 20. yeni bölüm fragmanı Star Tv izleyicisiyle buluştu. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Akrep dizisinin 20.bölümünde gerilim artıyor. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Akrep dizisi yeni bölümü ile bu hafta adından daha çok söz ettireceği benziyor.

Akrep 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her yeni bölümde yeni bir olayın hakim olduğu dizide bu sefer deeni bir olayın hakim olduğu dizide bu sefer de sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Akrep 20. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

AKREP 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

AKREP DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Perihan'ın Ahmet'i cezaevinden çıkartıp Ferda ve Aras'ın üzerine salma planı Duru'ya takılır. Duru, büyükannesinin karşısına çıkıp hesap sorar. Perihan, her şeyi torunları için yaptığını söylese de oğlunun babasının canına kastedilmesi karşısında Duru için artık bardak taşar ve Can'ı da alıp Aras'ın yanına gider.

Ferda, Ahmet'i cezaevinden çıkarma planını Aras'tan öğrenir ve soluğu Perihan'ın yanında alır. Yaptıkları anlaşmaya sadık kalmamasının hesabını sorar. Perihan ve Ferda şimdi anne-kız olarak değil, iki düşman olarak karşı karşıyadır. Ferda ardından Ahmet'in yanına gider ve planını anlatarak anlaşma teklif eder.

Hapishanedeki koğuşuna yerleştirilen Şahin için cehennem gibi günler başlar. Ahmet, Şahin'i canıyla tehdit ederken Perihan, torunu Şahin'i kurtarmak için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalır.

<p>Meteoroloji'nin son verilerine göre hafta ortasında hava sıcaklıkları yükselecek ve yağışlı hava

Ramazan Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı