• $8,3222
  • €10,1038
  • 490.186
  • 1438.22
30 Nisan 2021 Cuma 10:01 | Son Güncelleme:

Akrep son bölüm full izle! Akrep 20. bölüm izle tek parça!

Akrep son bölüm full izle! Akrep 20. bölüm izle tek parça!

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Akrep dün akşam 20. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Yönetmenliğini Gökçen Usta'nın yaptığı, senaryosunu Erkan Birgören'in kaleme aldığı dizide bu hafta yine heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde; Ayşem, Ferda'nın Gevher İlaç'ın yönetim kuruluna Perihan'ı tehdit ederek girdiğini öğrenince şirketin çıkarlarını Ahmet ve Ferda'dan korumak için avukat olarak göreve başlar...

Star Tv'nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Akrep dün akşam 20. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde; Perihan, son zamanlarda yaşadığı stresin de etkisiyle bayılır ve hastaneye kaldırılır. Yapılan tetkiklerden sonra Perihan'a kanser teşhisi konur. Üstelik kanserin son safhasında olduğunu, az bir ömrü kaldığını öğrenince Perihan'ın dünyası başına yıkılır. Akrep 20. bölüm izleme linki haberimizde...

AKREP 20. BÖLÜM İZLE!


AKREP 20. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Perihan, son zamanlarda yaşadığı stresin de etkisiyle bayılır ve hastaneye kaldırılır. Yapılan tetkiklerden sonra Perihan'a kanser teşhisi konur.

Üstelik kanserin son safhasında olduğunu, az bir ömrü kaldığını öğrenince Perihan'ın dünyası başına yıkılır. Aldığı kötü haberi sevdiklerinden saklayarak hastalıkla savaşmaya karar verir.

Ayşem, Ferda'nın Gevher İlaç'ın yönetim kuruluna Perihan'ı tehdit ederek girdiğini öğrenince şirketin çıkarlarını Ahmet ve Ferda'dan korumak için avukat olarak göreve başlar.

Artık Perihan'ın safında yer alan Ayşem, anne ve babasına resmen savaş ilan eder. Ferda ve Ahmet, hiç beklemedikleri bu hamleye hazırlıksız yakalanırlar. Öte yandan Ayşem, Şahin'i cezaevinden çıkarmak için kolları sıvar.

Ahmet her yerde karış karış Aras'ı aratmaktadır. Aras'ı bulmak için Duru'nun karşısına çıkar ve onu tehdit eder.

Duru, Aras'a zarar vermemesi için Ahmet'in emirlerine uymak zorunda kalırken, Efe, dostu Aras'ı korumayı başarabilecek mi?

AKREP DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Akrep dizisi oyuncuları arasında Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz yer alıyor.

Perihan - Demet Akbağ

Ferda – Evrim Alasya

Fikret – Bekir Aksoy

Aras – Yusuf Çim

Ayşem -Beril Pozam

Şahin -Taha Baran Özbek

Duru – Aslı Melisa Uzun

Merve – Müge Su Şahin

İpek – Esila Umut

Hacer - Demet Gül

Ece – Ahsen Türkyılmaz

Berna – Başak Daşman

  • Akrep izle
  • Akrep 20. bölüm izle
  • Akrep 20. bölüm full izle
  • Akrep son bölüm izle
  • Akrep kesintisiz izle
  • star tv Akrep izle
<p>İşgalci İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te Filistinlilere yönelik müdahalesi devam ederken,

Kudüs'te tepki çeken görüntü! Mescid-i Aksa'dan alevler yükselirken Yahudiler Kudüs Günü'nü kutladı

Sağlık çalışanlarının özverisini kare kare gözler önüne serdi

Adana'da polis, Engelliler Haftası dolayısıyla engellileri evlerinde ziyaret etti

''Mucize bitki''nin hasadına başlandı