• $8,0799
  • €9,6664
  • 453.037
  • 1401.85
24 Mart 2021 Çarşamba 11:42 | Son Güncelleme:

Akıncı 13. bölümde neler olacak? Akıncı 13. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Akıncı 13. bölümde neler olacak" Akıncı 13. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Atv izleyicilerinin her hafta buluşma noktası olan Akıncı 13.yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Samimi ve sıcak hikayesi ile izleyenleri ekrana kilitleyen Akıncı 13.yeni bölüm 2. fragmanında bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki Akıncı 13.yeni bölümde neler olacak?

Akıncı 13.yeni bölüm 2. fragmanı yayına girdi. Atv ekranlarında her Cuma akşamı yayınlanan Akıncı dizisinin bu haftaki yeni bölümü izleyicileri ekrana kilitleyecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Akıncı 13.yeni bölüm 2. fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

AKINCI 13.YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

AKINCI DİZİSİNDE BUGÜNE KADAR NE OLDU?

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul'da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu duruma müdahale etmek ister.

Orhan, topladığı istihbaratla ona bu 'bıçak sırtı' operasyonda yardımcı olur. Üç yıldır Akıncı ile ilgili yaptığı haberlerle tanınan ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı'nın peşindedir.

Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasadışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye'deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır.

Akıncı'yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay'ın başında şimdi başka bir bela vardır

Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul'a çağrılmıştır.

Köksal ve adamları Cevdet'in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip, içindeki yolcuları rehin alırlar.

Akıncı olay yerine giderken kendisi için kurulan tuzaktan habersizdir.

Cevdet, Akıncı'yı öldürerek Lukas'a karşı elini güçlendirmek ister. Nergis, Yağız'ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır ancak eylemi haber alır almaz olay yerine doğru yönelir.

Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar kolay olmayacaktır. Kemal, bir yandan eylemi sorunsuz atlatmayı bir yandan da Akıncı'yı yakalamanın peşindedir.

  • Akıncı
  • Akıncı yeni bölüm
  • Akıncı dizi konusu
  • Akıncı yeni bölüm fragmanı
<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

80 Binde Devr-i Alem Parkı ziyaretçilerini bekliyor

Türk heyeti, Senegal'de hafızlık yapan öğrencilere Kur'an-ı Kerim hediye etti

Milli Sarayların en büyük halısının restorasyonu tamamlandı