• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
29 Eylül 2021 Çarşamba 09:44 | Son Güncelleme:

Ada Masalı son bölüm tek parça izle, kesintisiz! Star Tv Ada Masalı 15. bölüm full izle!

Ada Masalı son bölüm tek parça izle, kesintisiz! Star Tv Ada Masalı 15. bölüm full izle!

Star Tv'nin sevilen dizisi Ada Masalı 15. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Her salı izleyicisi ile buluşan Ada Masalı 15. bölümde bu hafta, Yaşadığı ayrılığın üzerine bir de iş teklifi alması Haziran'ın kafasını iyice karıştırır. Sanki etrafındaki her şey ve herkes onu adadan uzaklaştırmaya çalışıyor gibidir. İşte Ada Masalı 15. bölüm izleme sayfası...

Ada Masalı 15. bölümü izlemek isteyenler araştırmalarını hızlandırdı. Dün yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkan dizinin 15. bölümünde Poyraz'ın gerçek duygularını öğrenmeye çalışan Haziran son çareyi iş teklifini kabul edip adadan gitmekte bulacaktır. Poyraz'ın onu durduracağını, gitmesine engel olacağını ümit etmektedir. Haberimizin içerisinden Ada Masalı 15. bölümüne ulaşabilirsiniz.

ADA MASALI 15. BÖLÜM FULL İZLE!

ADA MASALI 15. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kırlangıç adası, ayrılıklara, kavuşmalara, yeni dostluklara ve herkesin hayatında bolca karmaşaya gebedir. Haziran ayrılık acısıyla yanıp kavrulmaktadır. Ancak bu ayrılık Haziran kadar Poyraz'ı etkilemiş gibi görünmemektedir. Haziran kendisi kadar acı çekmediğini düşündüğü Poyraz'ın fabrikayı da satışa çıkardığını öğrenince iyice sinir olur. Poyraz, Haziran ile bütün bağlarından kurtulmaya çalışıyor gibidir.

Yaşadığı ayrılığın üzerine bir de iş teklifi alması Haziran'ın kafasını iyice karıştırır. Sanki etrafındaki her şey ve herkes onu adadan uzaklaştırmaya çalışıyor gibidir. En çok da Poyraz... Bütün bunların bir tesadüf mü yoksa birinin planı mı olduğunu merak eder Haziran.

Diğer yandan Poyraz, Aliye'nin kendisinden gizli borçlarını ödediğini öğrenir. Bu hamle Aliye'nin hayrına sonuçlanmayacaktır.

İdil yüzünden sürekli Poyraz'a karşı bilenen Batu yeni planlar peşindedir. Poyraz'ın hayatını zorlaştırmak için attığı adımlar onu bir İstanbul yolculuğu yapmaya sürükleyecektir. İdil ise artık bir dönemin sonuna yaklaştığının farkındadır, kalbinin başka biri için attığını kabullenmek ise o kadar kolay olmayacaktır.

Adaya gelen bir misafir sayesinde gerçek duygularıyla yüzleşen Biricik, Melisa ve Alper ile düşmanlığı ve kendi mutluluğu arasında bir seçim yapacaktır. Bu seçim hem Biricik için hem de Melisa ve Alper için yeni bir sayfanın açılmasına yarayacaktır.

Poyraz'ın gerçek duygularını öğrenmeye çalışan Haziran son çareyi iş teklifini kabul edip adadan gitmekte bulacaktır. Poyraz'ın onu durduracağını, gitmesine engel olacağını ümit etmektedir hep... Oysa Poyraz bir süredir aşkının mutlu ve özgür olması için acısını kalbine gömmeyi tercih etmiştir. Haziran'ın iyiliği için verdiği bu karar iki sevgilinin geri dönülmez bir yola girmesine sebep olacaktır.

Baht Oyunu 15. bölüm izle tek parça! Baht Oyunu son bölüm full, kesintisiz izle!

  • Ada Masalı 15. bölüm izle
  • Ada Masalı 15. bölüm full izle
  • Ada Masalı 15. bölüm tek parça izle
  • Ada Masalı son bölüm full izle
  • Ada Masalı son bölüm izle tek parça
  • star tv Ada Masalı son bölüm izle
<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!<br></p>

En Zor Çocuk Oyununu 'Görmelisin'!

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!