• $8,4617
  • €10,0723
  • 497.833
  • 1388.72
10 Mayıs 2021 Pazartesi 15:18 | Son Güncelleme:

Acun Ilıcalı, Poyraz'a Batuhan'ı mesleği ile eleştirmesine sert çıktı: Sana yakıştıramadım

Acun Ilıcalı, Poyraz'a Batuhan'ı mesleği ile eleştirmesine sert çıktı: Sana yakıştıramadım

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2021 9 Mayıs pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana getirildi. Poyraz, Batuhan'ı kariyeri üzerinden eleştirirken ikil arasında tartışma aşandı. Acun Ilıcalı, konuyu konseyde gündeme getirirken Poyraz'a 'Bel altı vuruyorsun ve tahrik ediyorsun. Sana yakıştıramadım' sözleri ile tepki gösterdi.

Survivor 2021 88. bölümü ile 9 Mayıs pazar akşamı izleyici ile buluştu. Mavi ve kırmızı takımda yarışan Batuhan ile Poyraz dokunulmazlık oyunu esnasında gerginlik yaşadı.

Batuhan, kırmızı takımın oyun kazanmasının ardından mavi takıma 'Açken yazın bakalım şimdi' sözlerinin üzerine Poyraz, 'Dört aylık takım arkadaşları varken potaya girmek kolay. Benim takımıma laf ediyorsun' şeklinde karşılık verdi.

Batuhan ve Poyraz arasında tartışma bir süre daha devam ederken diğer yarışmacılar araya girse de ikili sakinleşmedi. Poyraz, Batuhan'ı kariyeriyle eleştirirken 'Kötü oyuncusun. Kariyerin erken bitmiş' dedi.

Acun Ilıcalı, konseyde yaşanan tartışmayla ilgili açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı, Poyraz ve Dora'ya "Bel altı vuruyorsunuz" dedi.

Açıklamalarına devam eden Acun Ilıcalı, Poyraz'a 'Dora gibi seçilmiş laflarla Batuhan'a bel altı vurdun. Batuhan'ı haklı buluyorum. Bir yarışmacıyı Survivor'la ilgili konularla eleştirmen normal. Ama özel hayatındaki kariyeriyle ilgili konuşman yanlış. Sana da yakışmadı diye düşünüyorum. 'Kariyerin erken bitmiş. Kötü oyuncusun' dedin ve kariyerine laf ettin' dedi.

Poyraz, 'Batuhan'ın sadece çocukken oynadığını izledim. Onun dışındakileri bilmiyorum. Samimiyetsiz bulduğum için rol yaptığını ve buradaki oyunculuğunun kötü olduğunu düşünüyorum' sözleri ile kendini savundu.

<p>Kırmızı bültenle aranan, Avrupa'ya kaçış hazırlığındaki PKK/KCK üyesi 'Piro Karker' kod adlı Cimş

Kırmızı bültenle aranıyordu

Dokumacı kuşların sanat eseri gibi yuvaları büyük ilgi görüyor

Yangın haberleri sonrası İstanbul'da olağanüstü hareketlilik

Sakarya Gaz Sahası'ndaki Türkali-2 tespit kuyusunda ilk kuyu akış testi tamamlandı