• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
27 Şubat 2021 Cumartesi 09:34 | Son Güncelleme:

26 Şubat Cuma Temizlik Benim İşim birinci olan isim! Temizlik Benim İşim bu hafta kim kazandı?

26 Şubat Cuma Temizlik Benim İşim birinci olan isim! Temizlik Benim İşim bu hafta kim kazandı"

FOX TV'nin ilgi ile izlenen yarışması Temizlik Benim İşim'de dün final heyecanı yaşandı. Temizlik konusunda kendine güvenen titiz 5 yarışmacı haftanın birincisi olmak için kıyasıya rekabet içindeydiler. Temizlik Benim İşim'de haftanın birincisi bugün yapılan son temizliğin ardından verilen puanlarla birlikte belli oluyor. Peki, Temizlik Benim İşim kazananı kim? 26 Şubat Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? İşte tüm detaylar...

Temizlik Benim İşim'de dün final heyecanı yaşandı. En iyi temizliği ben yaparım diyen 5 titiz yarışmacı, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışıyor, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizliyor. 26 Şubat Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim haftanın kazananı kim?

26 ŞUBAT CUMA TEMİZLİK BENİM İŞİM BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Temizlik Benim İşim 26 Şubat Cuma günü birincisi açıklandı. Sunucu Kadir Ezildi bu hafta verilen puanları iptal ettiğini duyurarak haftanın birincisini kendisinin belirlediğini söyledi.

Birinciliğe veda eden ilk isim 5 puanla Neslihan oldu. Neslihan'ı 6 puanla Senanur takip etti. Ardından 6 puanla Gözde geldi.

Bu haftanın birincisi iki kişi oldu ve Esra ile Esma seçildi.

Son gün yarışmacısı Gözde'ye verilen puanlar şu şekilde oldu:

Neslihan: 3

Esra: 2

Senanur: 2

Esma: 2

TEMİZLİK BENİM İŞİM FORMATI NEDİR?

"En iyi temizliği ben yaparım" sloganıyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de her hafta 5 yarışmacı yarışıyor. Yarışmada hiç bilmedikleri kirli bir eve giden yarışmacılar, verilen sürede evi temizlemek için kıyasıya mücadele edecek.

Bu arada yarışmacıları denetleyen Kadir ise zaman zaman onlara yardım ederken bazen de ağır bir şekilde eleştirecek. Gün sonunda da yapılan temizliğe göre yarışmacılara puan verecek. Haftanın sonunda ise en yüksek puanı alan yarışmacı 10 Bin TL'nin sahibi olacak.

TEMİZLİK BENİM İŞİM SUNUCUSU KADİR EZİLDİ KİMDİR?

19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yapan Kadir annesini bile bezdirmiş durumda. Aslen Konyalı olan Ezildi İstanbul'da ikamet ediyor.

Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir'in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir'in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü