• $8,3035
  • €10,0946
  • 488.148
  • 1444.87
22 Nisan 2021 Perşembe 09:34 | Son Güncelleme:

YouTube Kids nedir, nasıl kullanılır? YouTube Kids uygulaması ücretli mi?

YouTube Kids nedir, nasıl kullanılır" YouTube Kids uygulaması ücretli mi"

YouTube'un çocuklara özel uygulaması YouTube Kids, Türkiye'deki kullanıcıların hizmetine sunuldu. YouTube Kids'in içerik havuzu, yaş grubuna göre 4 yaş altı, 5-7 yaş arası ve 8-12 olarak kategorize edildi. Peki, YouTube Kids nedir? YouTube Kids uygulaması ücretli mi, nasıl kullanılır?

YouTube'un çocuklara özel uygulaması YouTube Kids, Türkiye'deki kullanıcıların erişimine açıldı. YouTube Kids'in Türkiye tanıtım toplantısı; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği (BTİDER) ve Google Türkiye yetkililerinin katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Peki, YouTube Kids uygulaması ücretli mi, nasıl kullanılır?

YOUTUBE KIDS UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN

YOUTUBE KIDS NEDİR?

Çocukların dijital dünyada eğlenmesini, keşfetmesini, öğrenmesini daha güvenli hale getirip yerel içeriklerle destekleyen YouTube Kids, ebeveynlere çocuklarının bu dijital deneyimini özelleştirmek için kullanımı kolay denetim araçları sunuyor. 13 yaş altı çocuklar için geliştirilen YouTube Kids, YouTube'dan ayrı bir web sitesi, Android ve İOS cihazlar için ayrı bir mobil uygulaması olan bir video izleme platformu olarak öne çıkıyor.

YouTube Kids'in içerik havuzu, yaş grubuna göre 4 yaş altı, 5-7 yaş arası ve 8-12 olarak kategorize edildi. Çocukların sağlıklı dijital alışkanlıklar edinmesine destek olan uygulama, Türkiye'deki çocukların yakından tanıdığı Sevimli Dostlar, Kral Şakir, Pepee ve Niloya gibi yerel ve kültürel olarak duyarlı ve alakalı içeriklerle ailelerle buluşuyor. Türkçe YouTube Kids'e Google Play Store ve App Store uygulama mağazalarından veya web tarayıcı ile "https://www.youtubekids.com" adresinden ulaşılabiliyor.

YOUTUBE KIDS ÜCRETLİ Mİ?

YouTube Kids ücretsiz olarak hizmet veriyor.

YOUTUBE KIDS OTURUM NASIL AÇILIR?

Çocuğunuzun YouTube Kids'in ücretsiz ve eğlenceli dünyasını keşfetmesine izin vermeden önce, önemli ebeveyn güvenlik denetimleri konusunda karar vermek için birkaç dakikanızı ayırın.

Artık oturum açıp her bir çocuk için profil oluşturabilirsiniz.

Oturum açarsanız daha fazla kontrole erişebilir ve çok sayıda videoya izin vermeyi ya da izlenebilecek videoları bizzat seçmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca, hoşlanmadığınız tüm video ve kanalları engelleyebilirsiniz. Bir cihazda tekrar oturum açtığınızda çocuklarınızın profilleri kullanılmaya hazır olur. Ebeveyn hesabıyla oturum açarak hemen başlayabilirsiniz.

  • youtube kids
  • youtube kids nedir
  • youtube kids ücretli mi
  • youtube kids uygulaması
  • youtube kids oturum açma
  • youtube çocuk sayfası
<p>Meteoroloji'nin son verilerine göre hafta ortasında hava sıcaklıkları yükselecek ve yağışlı hava

Ramazan Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı