• $7,6902
  • €8,9911
  • 461.688
  • 1102.65
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
09 Ağustos 2020 Pazar 00:50 | Son Güncelleme:

WhatsApp'ta mesajlar kendiliğinden silinecek! Sevilmeyen özellik yolda...

WhatsApp'ta mesajlar kendiliğinden silinecek! Sevilmeyen özellik yolda...

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcıların sevmediği ve gelmesini istemediği bir özellik üzerinde çalışıyor. WhatApp, Telegram platformunda bulunan “kendiliğinden kaybolan mesajlar” özelliğini beta sürümünde test etmeye başladı. Bu özellik sayesinde karşı tarafa gönderilen bir mesaj ileri bir tarihte silinmesi için programlanabiliyor.

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp yaptığı güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların adeta “nefret ettiği” özelliği beta sürümünde test etmeye başladı. WhatsApp’a gelecek bu “kendiliğinden kaybolan mesajlar” özelliği ile gönderilen mesajlar ileri tarihlerde otomatik olarak her iki taraftan da silinecek.

WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden birisi olan Telegram’da bulunan “kendiliğinden kaybolan mesajlar” özelliğinden birçok kullanıcı nefret ediyor. Bu özellik sayesinde mesajı gönderen kişi belirli bir süre içinde mesajın silinmesini programlayabiliyor.

Mesajların silinmesini istemiyorsanız bir ekran görüntüsü alabilir veya mesajı bir başkasına yönlendirebilirsiniz. Kendiliğinden silinen mesajlar en fazla bir hafta sonrasına ayarlanabilecek.

SONSUZA KADAR SUSTUR YOLDA

WhatsApp’a gelecek bir büyük özellik daha test aşamasına sunuldu. Bu özellik sayesinde bir kişiyi veya bir grubu “sonsuza kadar sustur” seçeneğini eklenecek.

Bu özellikler WhatsApp’ın beta sürümünü kullanan bazı kullanıcılara sunuldu. Bu yeniliklerin ne zaman tüm kullanıcılara dağıtılacağı ise bilinmiyor. 

<p>Peki, yoğun diplomasi trafiğinde Doğu Akdeniz'de neler yaşanır? Akşam Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Y

Doğu Akdeniz'de denklemler değişir mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Pençe-Kaplan Operasyonu'nda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi

23 Eylül 2020 altın fiyatları: çeyrek altın, gram altın güncel anlık fiyatları ne kadar oldu?