• $ 6,8075
  • € 7,5872
  • 381.51
  • 105520
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Nisan 2020 Çarşamba 18:03 | Son Güncelleme:

WhatsApp'a bomba özellik geliyor! Detaylar ortaya çıktı...

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarını sevindiren bir özelliği duyurdu. Facebook tarafından satın alınan ve hayatımızın vazgeçilmez iletişim aracı haline gelen WhatsApp'ta artık iki farklı mobil cihazda tek bir hesap kullanılabilecek. İşte detaylar...

2014 yılında Facebook tarafından satın alınan ve her geçen gün yeni özelliklerine kavuşan WhatsApp yeni bir özelliğini daha duyurdu. Akıllı telefonların vazgeçilmez mesajlaşma ve konuşma uygulaması WhatsApp’ta artık tek bir hesap iki farklı mobil cihazda kullanılabilecek.

WhatsApp'ın yeni özellikleri hakkında kullanıcıları bilgilendiren WABetainfo isimli internet sitesi, popüler mesajlaşma uygulamasıyla ilgili yeni detaylar paylaştı.

Şirket şu anda tek WhatsApp hesabının aynı anda birden fazla mobil cihazda kullanılmasını sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor. Böylece kullanıcılar eş zamanlı olarak hem telefonlarında hem de tabletlerinde (veya ikinci telefonlarında) sohbet edebilecekler.

TEST AŞAMASINDA

Söz konusu özelliğin şu anda geliştiriciler tarafından test edildiği belirtildi. Şirket test sürecini en kısa zamanda tamamlayarak kullanıcılara sunmak istiyor.

Ancak WhatsApp'a eklenmesi planlanan özelliklerin geliştirilme süreci çok uzayabiliyor. Mesela karanlık tema için kullanıcılar bir hayli beklemek zorunda kalmıştı. Umarız aynı sürünceme bu yeni özellik için geçerli olmaz.

(Donanımhaber)


Protestolar kontrolden çıktı, ABD'de 25 kentte sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Protestolar kontrolden çıktı, ABD'de 25 kentte sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

ABD'de sular durulmuyor! Sokaklardan gelen sıcak kareler

'Saklı güzellik' ziyaretçilerini bekliyor