• $7,1755
  • €8,7447
  • 415.796
  • 1483.02
20 Ocak 2021 Çarşamba 09:59 | Son Güncelleme:

Whatsapp sözleşmesi iptal mi edildi? Whatsapp sözleşmesi için son gün ne zaman?

Whatsapp sözleşmesi iptal mi edildi" Whatsapp sözleşmesi için son gün ne zaman"

Whatsapp'ın çok konuşulan gizlilik sözleşmesi hakkında araştırmalar güncel olarak gerçekleştiriliyor. Whatsapp sözleşmesi iptal mi edildi? Whatsapp sözleşmesi için son gün ne zaman? gibi soruların yanıtları tüm kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp, son güncellemeyle ilgili kafa karışıklığı olduğunu belirterek, yeni hizmet şartlarını içeren güncelleme için verilen süreyi 15 Mayıs'a kadar ertelediğini duyurdu. İşte tüm merak edilenler...

WhatsApp ile ilgili gündemde olan ve uzun süredir konuşulan gizlilik sözleşmesinde son durum merak ediliyor. Whatsapp sözleşmesi iptal mi edildi? Whatsapp sözleşmesi için son gün ne zaman? gibi soruların yanıtları tüm kullanıcılar tarafından araştırılıyor. WhatsApp, güncellenen "gizlilik ilkesi" ile ilgili yoğun tepki almasının üzerine yeni bir açıklama yaptı.

WHATSAPP SÖZLEŞMESİ İPTAL Mİ EDİLDİ?

Uygulamanın son güncellemesiyle ilgili kafa karışıklığı olduğuna işaret edilen açıklamada, endişeye neden olan birçok yanlış bilgi olduğunu ve herkesin uygulamanın ilkeleri ile gerçeklerini anlamasına yardımcı olmak istedikleri belirtildi.

Açıklamada, kişisel görüşmelerin her zaman uçtan uca şifreleme ile korunduğu vurgulanarak, ne WhatsApp ne de Facebook'un özel mesajları göremediği kaydedildi.

Söz konusu güncellemeyle bunun değişmeyeceğine işaret edilen açıklamada, güncellemenin verilerin nasıl toplandığı ve kullanıldığı konusunda daha fazla şeffaflık sağladığı ifade edildi.

WHATSAPP SÖZLEŞMESİ İÇİN SON GÜN NE ZAMAN?

Açıklamada, güncellemenin uygulamanın Facebook ile veri paylaşma kabiliyetini genişletmediği belirtilerek, insanların şartları incelemeleri ve kabul etmeleri için gerekli sürenin ileri bir tarihe ertelendiği aktarıldı.

Daha önce belirtilen 8 Şubat'ta hiç kimsenin hesabının askıya alınmayacağı ya da silinmeyeceği vurgulanarak, "WhatsApp'ta gizlilik ve güvenliğin nasıl çalıştığına dair yanlış bilgileri aydınlatmak için daha fazlasını yapacağız." ifadesi kullanıldı. Bu kapsamda, verilen sürenin 15 Mayıs'a ertelendiği kaydedildi.

<p>Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çorum'da öğretmenlere aşı uygulaması programına katılarak korona

Öğretmenlere aşı yapılıyor... Milli Eğitim Bakanı Selçuk aşı yaptırdı

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü