• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
29 Ocak 2021 Cuma 10:40 | Son Güncelleme:

WhatsApp sohbeti Telegram'a nasıl aktarılır? WhatsApp sohbet geçmişi Telegram'a aktarma yöntemi!

WhatsApp sohbeti Telegram'a nasıl aktarılır" WhatsApp sohbet geçmişi Telegram'a aktarma yöntemi!

WhatsApp'ın kullanıcı sözleşmesinde gizlilik kararını değiştirmesi sonrası birçok kişi alternatif uygulamalar kullanmaya başlamıştı. Bu uygulamalardan biri de Telegram oldu. Yayınladığı son güncelleme ile WhatsApp sohbet geçmişinin aktarılmasını mümkün kıldı. Şu an için yalnızca iOS uygulamasında olan özelliğin yakında Android'e de gelmesi bekleniyor. WhatsApp sohbet geçmişi Telegram'a taşınır mı? WhatsApp sohbeti Telegram'a nasıl aktarılır? gibi soruların yanıtları tüm kullanıcılar tarafından merak konusu oldu. İşte tüm detaylar..

WhatsApp'ın kullanıcı sözleşmesini güncellemesi ile birlikte birçok kullanıcı Telegram'a yöneldi. Bu sayede kullanıcı sayısı hızla artan Telegram, uygulamalar arası geçişi kolaylaştıracak bir özelliği kullanıma sundu. Artık WhatsApp kullanıcıları Telegram'a geçerken sohbetlerini de taşıyabilecekler. Peki, WhatsApp sohbet geçmişi Telegram'a taşınır mı? WhatsApp sohbeti Telegram'a nasıl aktarılır? İşte tüm merak edilenler... 

WHATSAPP SOHBET GEÇMİŞİ TELEGRAM'A TAŞINIR MI?

Telegram, kısa süre önce yayınladığı 7.4.1 sürümü ile birlikte WhatsApp’tan Telegram’a geçişi son derece kolaylaştıran bir özellik yayınlamış oldu. Artık kullanıcılar, WhatsApp’taki herhangi bir sohbete ait geçmiş mesajları yalnızca birkaç adımda Telegram sohbete taşıyabiliyorlar. Ancak çok fazla kişi ile sohbeti olan kişilerin bu işleme biraz zaman ayırması gerekecek.

Şu an için yalnızca iOS uygulamasında olan özelliğin yakında Android'e de gelmesi bekleniyor.

WHATSAPP SOHBETİ TELEGRAM'A AKTARMA YÖNTEMİ!

WhatsApp uygulamasına girin. Telegram’a taşımak istediğiniz sohbeti açın.

“Seçenekler” menüsünden “Sohbeti dışarı aktar”a dokunun. “Medyasız” ya da “Medyayı dahil et”i seçin. Paylaşım menüsünden Telegram’ı seçin.

Sohbet geçmişini aktarmak istediğiniz Telegram sohbetini seçin. Mesajların Telegram’a aktarıldığını gösteren bir istem göreceksiniz. “İçe Aktar”ı seçin. 

<p>Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a 67'inci doğum günü için

Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız'dan Başkan Erdoğan'a doğum gününde özel klip

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı