• $ 7,2386
  • € 8,5296
  • 453.103
  • 1110.05
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
14 Temmuz 2020 Salı 23:40 | Son Güncelleme:

WhatsApp çöktü mü? 14 Temmuz Whatsapp neden çalışmıyor, erişim problemi mi var?

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma ve sohbet uygulaması WhatsApp'ta an itibarıyla erişim problemi yaşanıyor. Sosyal medya üzerinde binlerce kullanıcı tarafından konuşulan problemin kaynağı araştırılıyor. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp çöktü mü? WhatsApp neden açılmıyor?

Whatsapp çöktü mü sorusu sosyal medyanın gündemine oturdu. Facebook tarafından satın alınan ve dünya üzerinde milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan WhatsApp'ta büyük bir problem yaşanıyor. Kullanıcılar sorunlarını sosyal medya platformu Twitter üzerinden dile getiriyor. Peki, WhatsApp'a neden girmiyor?

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

Sosyal medya üzerinden birçok kullanıcının dile getirdiği WhatsApp an itibarıyla çöktü ve kullanılamıyor. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken sorunun kaynağı da henüz bilinmiyor.

İnternet sitelerinin ve uygulamaların çökmesiyle alakalı kullanıcılara veri sağlayan Down Detector’de yer alan yorumlara ve istatistiklere göre dünya genelinde aynı sorun yaşanıyor.

Genel olarak Avrupa kıtasındaki kullanıcılar WhatsApp üzerinden mesaj ve medya alıp gönderemiyor. Kuzey ve Güney Amerika’da bulunan ülkeler de şu an için durumdan etkilenen bölgeler olarak görülüyor. Haritaya göre Türkiye’de çok bir değişim görünmüyor ancak bazı kullanıcılar sorun yaşadıklarını dile getiriyorlar.

Türkiye-Azerbaycan tatbikatı geniş kapsamlı olarak yapılıyor

Türkiye-Azerbaycan tatbikatı geniş kapsamlı olarak yapılıyor

Teneke kutudan şarj aleti yaptı

Teneke kutudan şarj aleti yaptı

Cemal Can'dan Acun Ilıcalı itirafı: O cümle benim için bir d�

Cemal Can'dan Acun Ilıcalı itirafı: O cümle benim için bir dönüm noktası oldu!

10 Ağustos tarihli reyting sonuçları

10 Ağustos tarihli reyting sonuçları