• $8,193
  • €9,6948
  • 502.606
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Ağustos 2020 Çarşamba 22:42 | Son Güncelleme:

Uragun'un bol aksiyonlu demosu yayınlandı

Uragun'un bol aksiyonlu demosu yayınlandı
Aksam.com.tr

Merkezi Polonya'da olan bağımsız geliştirici Kool2Play'in iddialı oyunu Uragun'un aksiyon dolu demosu Steam üzerinden indirilebilir oldu.

Son birkaç senedir bağımsız geliştiricilerin yaptığı oyunların ödüller alıp AAA oyunlarla yarışabilir hale gelmesi oyunseverlerin beklentilerinin bağımsız oyunlara kaymasına neden oldu.

Bağımsız yapımcıların özellikle rogue tarzı ilerlemeye dayalı oyunlarla başarı sağlamaları Polonya merkezli yapımcı olan Kool2Play için de bir ilham kaynağı oldu.

Bağımsız bir oyun geliştiricisi olan Kool2Play’de, Uragun isimli oyunuyla adından söz ettirmek isteyen yapımcılar arasına girmek istiyor.

Yakın zamanda duyurmasının ardından şimdi de oyunun demosunu Steam üzerinden oyuncuların beğenisine sunuldu. Tepeden görünümlü bir rogue tarzı oyun olan Uragun, güçlü bir Mech’i kontrol ederek insanlığın yok olmasını isteyen yapay bir zekaya karşı mücadeleyi anlatıyor. Fakat demo sürümünde rogue özellikleri kullanılamıyor.

Bu demo oyuncular için oyunun temel mekaniklerini tanımak, devasa ve cazip cephaneliği (yerçekimi topu dahil) denemek ve hepsinden önemlisi düşman yapay zekasından Barselona limanını geri alma fırsatı tanıyor.

2020'de Steam için Erken Erişim'e girecek olan Uragun'un konsol sürümü 2021'de yayınlanacak.

<p>Azerbaycan’ı cephede yenemeyen Ermenistan’ın Başbakanı Nikol Paşinyan'ın işgal altınd

İşgalci Ermenistan'ın Başbakanı Paşinyan PKK yanlılarıyla omuz omuza

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kuzey Marmara Otoyolu'nda helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Batmanlı girişimci devlet desteğiyle kurduğu tesiste ilk mantar hasadını yaptı