• $9,538
  • €11,148
  • 551.4
  • 1522.04
28 Mayıs 2021 Cuma 11:16 | Son Güncelleme:

Twitter'ın yeni ücretli abonelik özelliği Twitter Blue'nun Türkiye fiyatı belli oldu

Twitter'ın yeni ücretli abonelik özelliği Twitter Blue'nun Türkiye fiyatı belli oldu

Twitter'ın yeni ücretli abonelik özelliği Twitter Blue'nun Türkiye fiyatı belli oldu. Twitter, aylık 3 dolara mal olacak olan Twitter Blue'nun test çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye'deki fiyatı ise App Store'da 30.99 lira, Google Play Store'da ise 47,99 lira olarak listelenmiş durumda.

Twitter tarafından sunulacak yeni ücretli abonelik özelliği Twitter Blue, test çalışmalarına başlıyor. Yeni uygulamanın Türkiye'deki fiyatı ise App Store'da 30.99 lira, Google Play Store'da ise 47,99 lira olarak listelenmiş durumda.

Jane Manchun Wong'a göre Twitter, aylık 3 dolara mal olacak olan Twitter Blue abonelik hizmetini doğruladı ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyor. Wong, paylaştığı bir gönderide, Twitter Blue'nn App Store'da uygulama içi satın alma olarak göründüğü ekran görüntüleri yayınladı.

TWİTTER BLUE BİRÇOK YENİLİKLE GELİYOR

Gönderisinde Wong, "Sanırım test için ödeme yapan ilk Twitter Blue müşterisi ben oldum" dedi. Bununla birlikte Wong, hizmetin renk temalarına ve özel uygulama simgelerine sahip olarak geleceğini söyledi. Konuların okunması için de kolay metne dönüştüren bir Okuyucu Modunun yakında hizmete ekleneceğini ifade etti.

Twitter testle ilgili yorum yapmaktan kaçınırken Wong, daha önce Twitter Blue'nn kademeli bir fiyatlandırma modeline sahip olabilme ihtimali bulunduğunu söyledi. Bu da daha fazla ödeme yapan kullanıcıların daha fazla hizmet alacağı anlamına geliyor.

Bu özelliklerden biri olarak ise Koleksiyonlar olarak adlandırılan ve kullanıcıların en sevdikleri tweetleri kaydetmelerini sağlayan sistem geliyor. Normalde de ücretsiz olarak sağlanan özelliğin yanında hizmet, Göndermeyi Geri Al adlı başka bir yenilik de, tweet yayınlandıktan sonra Geri Al seçeneğine tıklanılırsa kullanıcıların tweetlerini geri almalarına izin verecek.

TWİTTER BLUE TÜRKİYE FİYATI DA BELLİ OLDU

Öte yandan yeni hizmetin Türkiye için sunulacak fiyatı da belli oldu. Uygulamanın fiyatı App Store'da 30.99 Türk Lirası olarak listelenmiş durumda. Google Play Store'da ise Blue,47,99 Türk Lirası olarak listendi. Söz konusu fiyatların değişip değişmeyeceği ise merak ediliyor.

  • TWİTTER BLUE TÜRKİYE
  • TWİTTER BLUE TÜRKİYE NE KADAR
  • TWİTTER BLUE NEDİR
<p>Çin basını konu hakkında sessiz. Ancak  sosyal medya paylaşımları sorunun büyümeye başladığına iş

Çin'de motorin sıkıntısı

Kahramanmaraş'ın cips tarhanası Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Şuşa'da Cıdır Ovası'nda şehitler için dua etti

İnkaya kazıları Paleolitik dönem insanlarının göçlerine ışık tutacak