• $7,3539
  • €8,9443
  • 418.267
  • 1488.21
25 Temmuz 2014 Cuma 14:44 | Son Güncelleme:

TTNET’in Herkes İçin İnternet projesi finale kaldı

TTNET’in Herkes İçin İnternet projesi finale kaldı

TTNET, Herkes İçin İnternet projesiyle kurumsal sorumluluk alanında dünyanın önde gelen kurumlarından Ethical Corporation’ın “Responsible Business Awards” programında finale kaldı.

TTNET, Birleşmiş Milletler’in BCtA ağına Türkiye’den katılan ilk şirket olmasını da sağlayan Herkes için İnternet projesiyle kurumsal sorumluluk alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından Ethical Corporation’ın “Responsible Business Awards” programında “En Etkili Ulusal Toplumsal Yatırım Programı” kategorisinde finale kaldı.

TTNET, kendisini finale taşıyan Herkes İçin İnternet projesi doğrultusunda kalkınmada öncelikli bölgelerde, interneti online eğitim ile birleştiren ve yüz yüze internet okuryazarlığı eğitimleri de içeren paketi ile Türkiye’de internet kullanımını artırmayı hedefliyor.

İngiltere merkezli Ethical Corporation tarafından “En Etkili Ulusal Toplumsal Yatırım Programı” kategorisinde finalist gösterilen Herkes İçin İnternet adlı proje, 2013 yılında Birleşmiş Milletler’in Business Call to Action (BCtA) organizasyonu tarafından örnek gösterilmiş ve bu proje ile TTNET BCtA ağına kabul edilen ilk Türk şirketi olmuştu. TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya ise projeyi New York’ta düzenlenen toplantıda dünyanın önde gelen 82 şirketinin dâhil olduğu BCtA ağına tanıtmıştı.

<p>Süper Lig'in 27.haftasında Beşiktaş, düşme hattından kurtulmak isteyen Yukatel Denizlispor'u Voda

Beşiktaş-Denizlispor Maç Önü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşamı ve siyasi kariyeri

Vaka artışı yaşanan Samsun'da 'gizli ekip' tekrar görevde

2 bin 225 rakımdaki çığ tatbikatı nefes kesti