• $8,754
  • €10,3906
  • 495.67
  • 1391.06
15 Şubat 2021 Pazartesi 10:24 | Son Güncelleme:

TEKNOFEST 2021 ne zaman ve nerede yapılacak? TEKNOFEST başvuru ekranı ve etkinlik takvimi!

TEKNOFEST 2021 ne zaman ve nerede yapılacak" TEKNOFEST başvuru ekranı ve etkinlik takvimi!

TEKNOFEST 2021 yarışma takvimi ve başvuru tarihleri açıklandı. Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın desteklediği festivale birçok alanda katlım bekleniyor. Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük havacılık festivallerden biri olan TEKNOFEST 2021 ne zaman ve nerede yapılacak? TEKNOFEST başvuruları başladı mı?

TEKNOFEST 2021 tarihleri belli oldu. Her yıl teknoloji, havacılık ve uzay teknolojisi alanlarında Türkiye'de düzenlenen festival, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. TEKNOFEST 2021 ne zaman ve nerede yapılacak? TEKNOFEST başvuruları başladı mı?

TEKNOFEST 2021 NE ZAMAN VE NEREDE?

TEKNOFEST 2021 21-26 Eylül tarihleri arasında yeniden İstanbul'da gerçekleşecek.

TEKNOFEST BAŞVURULARI BAŞLADI MI?

TEKNOFEST 2021 Teknoloji Yarışmaları Başvuruları Başladı. Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST heyecanı yeniden başlıyor.

Toplumun tamamında teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturmayı, Türkiye'nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen TEKNOFEST'in heyecanına ortak olup Türkiye tarihinin en büyük ödüllü Teknoloji Yarışmalarında yerinizi alabilirsiniz.

21-26 Eylül tarihleri arasında yeniden İstanbul'da gerçekleşecek olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'in bir parçası olmak, Türkiye'yi Milli Teknoloji Hamlesi hayallerine bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru adımlarını takip ederek yarışma başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

TEKNOFEST BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

TEKNOFEST BAŞVURU REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ
<p>İstanbul'un bazı bölgelerinde başlayan sağanak hayatı olumsuz etkiliyor. Bulutlu ve gök gürültülü

Bayrampaşa'da bir alt geçidi su bastı

Ordu Çevre Yolu Projesi'ndeki Terzili Tüneli'nde ışık görüldü

Farkındalık oluşturmak için koronavirüs aşısı olmaya bu kostümle gitti

Haftanın Fotoğrafları (12 Mayıs - 18 Haziran 2021)