• $7,9484
  • €9,4054
  • 486.787
  • 1198.9
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
21 Ağustos 2020 Cuma 23:41 | Son Güncelleme:

Razer çalışma alanına girdi

Razer çalışma alanına girdi

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, Verimlilik Paketi (Productivity Suite) adıyla işyerlerinde üretkenliği artırmaya yönelik yeni nesil ürünlerini duyurdu.

Evde ve ofiste verimliliği ve üretkenliği arttırmak için ergonomik olarak tasarlanan Razer’ın yüksek performanslı ürünlerini barındırdığı Verimlilik Paketi’nin ürün detayları paylaşıldı. İş yeri ergonomisinin lider markası Humanscale ile iş birliği içinde tasarlanan paket içerisinde yeni Pro Click fare, Pro Type klavye ve Pro Glide fare matı bulunuyor.

Oyun çevre birimleri konusunda yılların verdiği uzmanlığı, iş yerlerindeki performansı ve verimliliği artırmak amacıyla, ergonomi ve üstün kalite ile birleştiren Razer, şimdi de bu tecrübeyi çalışma hayatına aktaracak. Üstün mühendislik ürünlerini barındıran Verimlilik Paketi, şık beyaz kaplama ve ince gri vurgularla, herhangi bir çalışma alanının görünümünü geliştirirken, günümüz çalışanların talep ettiği hızı, hassasiyeti ve dayanıklılığı sunacak.

RAZER PRO CLİCK

Çalışma hayatının sağlığını ve konforunu artıran ergonomik ürünler konusunda dünyanın önde gelen tasarımcısı ve üreticisi Humanscale ile ortaklaşa oluşturulan Razer Pro Click fare, kullanıcının bileğini 30 derecelik nötr bir açıyla konumlandırarak ilişkili sağlık sorunlarını azaltacak.

Gelişmiş 5G Optik Sensörü ve 4 cihaza kadar birden fazla cihaza kablosuz bağlanabilen Pro Click, 400 saati aşan pil ömrü olacak.Ayrıca fare üzerinde 8 adet programlanabilir düğme ve bu düğmelerin 50 milyon tıklamaya kadar ömrü olacak.

RAZER PRO TYPE

Verimlilik Paketi içerisinde bulunan diğer bir üründe Pro Tipi klavye. Razer, bu klavye ile hataları ve yorgunluğu minimumda tutarak rahat, hızlı ve duyarlı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Razer tescilli Turuncu Mekanik Anahtarlara sahip olacak olan klavye, 4 cihaza kablosuz ve Bluetooth bağlantısı ile bağlanabilecek. 80 milyona kadar tuş vuruş ömrü sunulan klavye de makro kaydı ile tamamen programlanabilir tuşlarla birlikte beyaz led arkadan aydınlatmasına da sahip olacak.

RAZER PRO GLİDE

Razer Verimlilik Paketi'ni tamamlayan son üründe Pro Glide fare matı. Pro Click farenin özelliklerini mükemmel şekilde kullanılmasına olanak sağlayan Pro Glide fare matı, dayanıklı, mikro dokuma yüzeye sahip olacak. Konfor yastıklı yüzeyi olan matın ölçüleri 360x275x3 milimetre, rengi de Verimlilik Paketi’nin renk şemasına uygun gri-beyaz renklerinde olacak.

Razer Verimlilik Paketi 20 Ağustos 2020 tarihinden itibaren razer.com adresinden, 27 Ağustos 2020 tarihinden itibaren de ülkemizdeki Razer yetkili satıcılarında satılmaya başlayacak.

Pro Click fare 99,99 dolar, Pro Type klavye 139,99 dolar, Pro Glide fare matı 9,99 dolar fiyatlarıyla satılacak.

<div>Editör: Berat Cilan <a href='#0'>arif.cilan@turkmedya.com.tr</a>  , Can Yıldız <a href='#0'>can

Zeki Gümüş ile Rastgele

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin en yüksek barajında yüzde 87'lik fiziki gerçekleşme sağlandı

Doğu Anadolu'da çaylar engellilerin ürettiği karton bardaklardan içilecek