• $7,902
  • €9,3297
  • 483.731
  • 1206.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Ağustos 2020 Cumartesi 01:00 | Son Güncelleme:

Marvel's Avengers Açık Betası bu hafta sonu herkese ücretsiz

Marvel's Avengers Açık Betası bu hafta sonu herkese ücretsiz

Duyurulduğu günden beri merakla beklenen Crystal Dynamics'in yapımını üstlendiği Marvel's Avengers Açık Betası, herkes deneyebilsin diye bu hafta sonu ücretsiz olarak erişime açıldı.

Square Enix patronluğunda, Tomb Raider serisinin geliştiricisi Crystal Dynamics’in yaptığı Marvel’s Avengers, paylaşılan fragman videolarıyla özellikle çizgi roman hayranı oyun meraklılarının bu sene en çok beklediği oyunlar arasında ilk sırayı aldı. Fakat yayınlanan oynanış videoları ile çizgi roman hayranlarının eleştiri yağmuruna maruz kalan Crystal Dynamics, oyunun çıkış tarihini ertelemiş ve karakter modellemelerini tekrar elden geçireceği sözünü vermişti. En son Eylül 2020’de çıkması planlanan Marvel’s Avengers açık beta ile tekrar hayranlarının beğenisine sunulacak.

Bu hafta sonu yani 21-23 Ağustos tarihleri arasında tüm PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncuları için erişime açık olacak oyun tek oyunculu kahraman görevlerinden dördünü, üç HARM Room zorlu mücadelesini, dört War Zone ve beş Drop Zone oyun modlarını içeriyor. War Zones ve Drop Zones, oyuncunun kadrosundaki kahramanlardan herhangi biriyle tek başına veya en fazla dört oyunculu gruplar halinde iş birliği içinde de oynanabiliyor.

Square Enix Members ve Epic Games hesaplarını birbirine bağlayan ve betanın üç HARM Room zorlu mücadelesini tamamlayan PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları, Epic Games'in oynaması ücretsiz Fortnite oyununda bonus Hulkbuster stili ve Hulk Smashers Kazması kazanacak.

Beta sürümünü oynamak https://membership.square-enix.com/register adresinden ücretsiz olarak Square Enix Members hesabı açıp hafta sonu boyunca Marvel’s Avengers açık betayı oynayabiliyor. 

<p>İP İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu için “FETÖ

İP milletvekili Ümit Özdağ canlı yayında açıkladı: İP İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu FETÖ'cü

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı

Hangi burçları şanslı bir gün bekliyor? 21 Ekim 2020 burç yorumları