• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
15 Aralık 2020 Salı 09:26 | Son Güncelleme:

Brawl Stars güncelleme geldi mi? Brawl Stars güncelleme ne zaman gelecek?

Brawl Stars güncelleme geldi mi" Brawl Stars güncelleme ne zaman gelecek"

Brawl Stars güncellemesi, uygulama kullanıcıları tarafından bekleniyor. Dünyaca ünlü mobil oyun firması Supercell'in en sevilen oyunlarından birisi olan ve tüm dünyada milyonlarca oyuncusu bulunan Brawl Stars, 2010 yılında Finlandiya' da kuruldu. En yüksek oyuncu sayısının İstanbul'da olduğu açıklanan Brawl Stars'ın yeni güncellemesinin ne zaman geleceği merak konusu oldu.

Supercell'in 2018 yılında global piyasaya sürdüğü günden bu yana popülaritesini koruyan ve günümüzde hala en çok oynanan mobil oyunlardan birisi olan Brawl Stars'ın yeni güncellemesi bekleniyor. Kullanıcılar "Brawl Stars güncelleme ne zaman gelecek? Brawl Stars güncelleme tarihi belli mi?" sorusunun yanıtını araştırıyor.

BRAWL STARS GÜNCELLEME NE ZAMAN GELECEK?

Brawl Stars (Brawl Talk) güncelleme tanıtımı dün açıklandı. Güncelleme ile ücretsiz yeni karakterler kullanıcıların erişimine açılacak. Güncellemenin Ocak ayında gelmesi bekleniyor. Güncelleme tarihinin açıklanması halinde haberimiz içerisine eklenecektir.

BRAWL STARS HAKKINDA

Mobil cihazlar için hızlı, 3’e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu olan Brawl Stars 3 dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynama fırsatı sunuyor.

ÇOK SAYIDA OYUN MODU

- Elmas Kapmaca (3’e 3): Takım çalışmasıyla rakip takımı yenmek gerekiyor. Kazanmak için 10 elmas toplayıp elde tutmalısınız. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor.

- Hesaplaşma (Tek/Çift): Herkesin kendi başına olduğu ve hayatta kalmaya çalıştığı oyun modu. Savaşçınız için haritadaki güçlendiricileri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Şimdiye kadarki en eğlenceli savaşta son savaşçı olmaya çalışın. Herkes herkese karşı!

- Savaş Topu (3’e 3): Yepyeni bir oyun modu! Futbol becerilerinizi sergileyin ve diğer takımdan önce iki gol atmaya çalışın. Burada kırmızı kart yok.

- Ödül Avı (3’e 3): Yıldız kazanmak için rakipleri avlıyorsunuz. Yok edildiğinizde başınızdaki ödül düşmana geçiyor. En fazla yıldıza sahip takım kazanıyor.

- Soygun (3’e 3): Takımınızın kasasını korurken rakibin kasasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice veya savaşarak ulaşmak size kalmış.

- Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE (oyuncu bilgisayara karşı) ve PvP (oyuncu oyuncuya karşı) oyun modları.

- Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi eleme turlarını geçip Brawl Stars e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

YENİ SAVAŞÇILAR AÇIN, SAVAŞÇILARINIZI YÜKSELTİN

Güçlü süper özelliklere sahip çeşit çeşit savaşçı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

BRAWL PASS

Görevleri tamamlayıp savaş kutularını açın, elmas, rozet ve özel Brawl Pass kostümü kazanın! Her sezon yeni içerikler geliyor.

YILDIZ OYUNCU OLUN

Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselip en iyi savaşçı olduğunuzu gösterin!

SÜREKLİ YENİ İÇERİK

Zamanla yeni savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları gelecek.

LÜTFEN DİKKAT! Brawl Stars ücretsiz bir oyundur ama bazı oyun öğeleri gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak için en az 9 yaşında olmanız gerekmektedir.

Türkiye'nin yeni sondaj gemisi filonun en güçlüsü
Türkiye'nin yeni sondaj gemisi filonun en güçlüsü

Türkiye'nin yeni sondaj gemisi filonun en güçlüsü

Darülaceze Sosyal Hizmet Şehrinin temeli atıldı! 'Bittiğinde dünyada tek olacak'
Darülaceze Sosyal Hizmet Şehrinin temeli atıldı! 'Bittiğinde dünyada tek olacak'

Darülaceze Sosyal Hizmet Şehrinin temeli atıldı! "Bittiğinde dünyada tek olacak"

TOGG'u ne zaman yollarda göreceğiz? CEO Karakaş tarih verdi
TOGG'u ne zaman yollarda göreceğiz? CEO Karakaş tarih verdi

TOGG'u ne zaman yollarda göreceğiz? CEO Karakaş tarih verdi

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak