• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
16 Mart 2021 Salı 16:05 | Son Güncelleme:

Assassin's Creed'in yeni güncellemesi Valhalla 1.2.0 için büyük gün!

Assassin's Creed'in yeni güncellemesi Valhalla 1.2.0 için büyük gün!

Assassin's Creed'in uzun bir süredir merakla beklenen yeni güncellemesi bugün yayınlanıyor. Assassin's Creed Valhalla 1.2.0 güncellemesi ile birlikte oyuncular, Transmog iyileştirmesine nihayet kavuşuyorlar. Böylece silahların ve diğer eşyaların görüntüleri istenilen şekilde dizayn edilebilecekken, sistem açısından herhangi bir olumsuzluk oluşmayacak. İşte Assassin's Creed Valhalla 1.2.0 güncellemesine dair merak edilen tüm detaylar...

Assassin's Creed Valhalla 1.2.0 güncellemesi bugün oyunseverlerle buluşacak. Ubisoft ise yeni güncellemeyle birlikte kullanıcıları nelerin beklediğini ayrıntılarıyla listeledi.

YENİ GÜNCELLEMEDE OYUNSEVERLERİ NELER BEKLİYOR?

Oyuna üç yeni beceri takviye edilecek. Fearless Leaper ile yukarıdan atlayarak gerçekleştirilen saldırılar daha da yaygın bir alanı etkileyecek ve herhangi bir yükseklikten de yapılmasına bir engel olmayacak. Raven's Loot ile kuzgununuz uzak mesafeden gerçekleştirdiği ataklarda öldürülen hedeflerden loot toplayacak. Loot Food ile ölülerden artı bir yemek çıkacak.

Oyunda yakın bir kamera eklentisi gelecek. Oyun menüsünden etkinleştirildiğinde normal oynanış sırasında kemara daha yakın hale gelecek. Savaş sırasında ise uzaklaşacak.Ayrıca güncelleme 18 Mart - 8 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ve Ravensthorpe, yeni yan akviteler ve özel ödülleri de bünyesinde bulunduracak.

GÜNCELLEME BOYUTU NE KADAR?

Yeni güncellemenin boyutu ise PlayStation 5 için indirme boyutu 12.28 GB, Xbox Series için 17.97 GB, PlayStation 4 için 12.6 GB, Xbox One için 12.81 GB ve PC için 15.85 GB olarak kaydedildi.

<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de