İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6,2896
  • 7,408
  • 242.409
  • 97.988
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

'Vodafone Çiftçi Kulübü' 800 bin aboneyi geçti

Toplam 1 milyonu aşkın çiftçiye ulaşan Vodafone Çiftçi Kulübü, 'Dünya Çiftçiler Günü’nü tüm Vodafone’lularla 100 dakika konuşma, 100 SMS ve 100 MB internet hediye ederek kutluyor.

x

VODAFONE Türkiye, 2009 yılında çifçilere odaklı ilk sosyal iş modeli olarak hizmete sunduğu ‘Vodafone Çiftçi Kulübü’ kapsamında, çiftçilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 1 milyonu aşkın çiftçiye ulaşan, 800 bini aşkın da aboneye sahip Vodafone Çiftçi Kulübü, 'Dünya Çiftçiler Günü’nü tüm Vodafone’lularla 100 dakika konuşma, 100 SMS ve 100 MB internet hediye ederek kutluyor. Çiftçi Kulübü üyeleri bir gün boyunca geçerli kampanyadan yararlanmak için ONAY yazıp, 1006’ya SMS atmaları yeterli. Çiftçi Kulübü’ne henüz üye olmamış Vodafone aboneleri ise CIFTCI yazarak 2434’e

göndererek Çiftçi Kulübü’ne ücretsiz üye olabiliyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: 

TARIMIN BELKEMİĞİ

“Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuz doğrultusunda, teknolojinin yanı sıra sosyal ve hizmet alanlarındaki yatırımlarımıza da büyük önem veriyoruz. Çifte sorumluluk anlayışıyla hayata geçirdiğimiz projelerimiz arasında yer alan ve çiftçilerimizi mobil teknolojiler aracılığıyla bilinçlendirme hedefiyle sunduğumuz Vodafone Çiftçi Kulübü'yle Türk tarımının belkemiği olan çiftçilerimizin dijital geleceğe hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz." 

HEDİYE DAKİKA, SMS, İNTERNET

BURUK şöyle devam etti: "Vodafone Çiftçi Kulübü çiftçinin daima yanında’ söylemiyle çıktığımız yolda çiftçilerimizi Dünya Çiftçiler Günü’nde yalnız bırakmıyoruz ve sevdikleriyle doya doya konuşmaları için hediye dakika, sms ve internet veriyoruz. Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle Türkiye'de herkese ilham verme hedefimiz doğrultusunda çiftçilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

Çiftçi TIR'ı dünyanın çevresini 6 kez turladı

VODAFONE Çiftçi Kulübü kapsamında sunulan Çiftçi Haber Paketi ile 88 ürün çeşidine ve 966 ilçeye özel içeriklerden 1.3 milyon kişi yararlandı. Ayrıca 1.1 milyon farklı içerik paylaşıldı ve 730 milyon SMS gönderildi. Çiftçi İlan Servisi ile ise 35 bin ilan gönderimi yapıldı. Çiftçi TIR'ıyla 250 bin km yol katedildi. Dünyanın en uzun roadshowu olan Vodafone Çiftçi Kulübü eğitim TIR'ı 5 yılda dünyanın çevresini 6 kere dolanmış olurdu. 495 ilçe/köy ziyaret edildi ve 9 milyon kişiye ulaşıldı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Türk Yıldızları NF-5 2000 jetleri ve THY´nin Boeing 777 uçağı, TEKONFEST İstanbul kapsamında birlikt

Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TEKNOFEST'te ATAK helikopterleri nefes kesti

En korkunç davetsiz misafirler

En Çok Okunanlar