• $7,1916
  • €8,7825
  • 414.318
  • 1502.59
20 Temmuz 2014 Pazar 11:11 | Son Güncelleme:

Uslu‘dan G.Saray‘a:
‘En kolayı o!‘

Uslu‘dan G.Saray‘a:<br> ‘En kolayı o!‘

“Türkiye ligi zor ama en kolayı G.Saray maçları. Fikstüre baktım, yine en kolay maçımız G.Saray. Diğerleri zor ama G.Saray’ı sürekli yeniyoruz, alışkanlık haline geldi.”

ALAATTİN METİN
F.BAHÇE Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Topuk Yaylası’nda basın mensuplarıyla sohbet etti. Ezeli rakipleri G.Saray’a sataştı. Uslu’nun eleştirilerinden Trabzonspor da nasibini aldı: “Türkiye ligi zor, ama G.Saray maçları en kolay. Bu sene de fikstüre baktım yine en kolay maçımız G.Saray. G.Saray maçı için rahat konuşabilirim, diğerleri zor. Bir sonuç söyleyemem. G.Saray'ı sürekli yeniyoruz, artık alışkanlık haline geldi.

TANZANYA’DA YAPSAN ASARLAR ADAMI

G.Saray ile Trabzonspor UEFA’ya sürekli mail ve mektup gönderiyor. Sadece Alasdair Beill adlı UEFA müfettişine 22 bin mail ve 15 bin mektup gitmiş. Bu sadece bir müfettişe giden. O müfettişi de (Corno) zorla getirdiler. Kapı kapı dolaştırdılar. Emniyet müdürü, savcı, herkese götürdüler. ‘22 maç’ dediler. Bizi az bile linç ettiler. Ben daha önce de söyledim.  Türkiye’yi ve F.bahçe’yi sattılar. Tanzanya’da yapsan asarlar adamı, ipe götürürler.”
 
ADALET BAKANLIĞI'NIN CEVABI ÇOK OLUMLU

BAŞKAN Aziz Yıldırım’ın Anayasa Mahkemesi’ne yaptığı bireysel başvurusunu da değerlendiren Mahmut Uslu, önümüzdeki günlerde yeniden yargılama kararının çıkmasını beklediklerini söyledi. Bu konuda Adalet Bakanlığı’ndan görüş sorulduğunu hatırlatan Uslu, “Adalet Bakanlığı'nın cevabı bekleniyordu. Adalet Bakanlığı yeni cevap verdi. Oldukça olumlu” yorumunu yaptı.

<h3><strong>FENERBAHÇE'DE EROL  BULUT SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİYOR</strong></h3><p>Sarı-lacivertlile

Haftanın Futbol Başlıkları... Erol Bulut görevden alınacak mı?

İstanbul'un ağaçları istilacı böcek türü nedeniyle tehlike altında

Türkiye'nin en uzun üçüncü tünelinde sona gelindi

Baş ağrısı ve burun kanaması nedeniyle doktora gitti! Burnundan bakın ne çıktı