• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
21 Temmuz 2014 Pazartesi 10:29 | Son Güncelleme:

G.Saray‘a müthiş gelir!

G.Saray‘a müthiş gelir!

Yeni sezon öncesi hala forma sponsoru bulamayan Galatasaray için bir iddia da Azerbaycan'dan geldi.Galatasaray 20 milyon euro kazanacaĞI iddia edildi. Fakat Socar resmi olarak yalanladı.

Azeri futbol siteleri, sarı kırmızılı takımın yeni sezondaki sponsorunun Azeri petrol firması Socar olacağını iddia edilirken, Galatasaray'ın bu sponsorluk anlaşmasıyla birlikte kasasına 20 milyon Euro koyacağı iddia ediliyor.

A. MADRİD'E DE SPONSOR

Çok sayıda ülkede faaliyet gösteren uluslarası bir firma olan Socar'ın bu girişimin nasıl sonuçlanacağı şimdiden merak konusu olurken, daha önce Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan Atletico Madrid ile forma sponsorluğu için anlaşmaya varan Azerbaycan şirketlerinin şimdiki hedefinin Galatasaray olması sarı kırmızılı takımın Avrupa futbolundaki yerini ortaya koyan bir veri olarak nitelendiriliyor.

SOCAR'DAN YALANLAMA

 Yeni sezon öncesinde henüz forma sponsoru bulunmayan ve bu konu ile ilgili olarak Azeri petrol firması olan SOCAR ile anlaşma sağladığı iddia edilen Galatasaray'ın bahsi geçen şirket ile henüz bir anlaşma imzalamadığı ortaya çıktı.

Sarı kırmızılı ekip ile 20 milyon gibi yüksek bir meblağ karşılığında anlaştığı şeklinde haberler çıkmasına üzerine sessizliğini bozan SOCAR, resmi sitesi üzerinden bir açıklama yaptı ve iddia edildiği gibi bir anlaşmanın olmadığını açıkladı ve söz konusu haberleri birinci ağızdan yalanladı.

Şirketin basın sözcüsü Nizameddin Quliyevle yaptığı kısa açıklamada, Galatasaray ile basında yer aldığı şekilde herhangi bir sponsporluk anlaşması içerisinde olmadıklarını belirtti ve "Bu tarz bir konu gündemimizde bulunmamaktadır" dedi.

<p>Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini, 'Sayın Cumhurbaşkanı Demirel taraf

Eski Başbakan Tansu Çiller'den 28 Şubat mesajı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek