• $7,6264
  • €9,0851
  • 417.512
  • 1549.42
29 Temmuz 2014 Salı 14:45 | Son Güncelleme:

Emenike gidiyor mu?

Emenike gidiyor mu"

Fenerbahçe'nin Nijeryalı yıldızı Emmanuel Emenike, Fenerbahçe'deki geleceği hakkında konuştu.

Fenerbahçe'nin Nijeryalı yıldızı Emmanuel Emenike, Afrika basınına önemli açıklamalarda bulundu. African Football'a konuşan Emenike, transfer söylentileri hakkında samimi sözler sarf etti.
Golcü oyuncu, "Şu anda transfer hakkında bir şey söyleyemem. Hala tatildeyim ve aklım Fenerbahçe'de. Türkiye'ye döndüğümde eğer varsa bir resmi teklif öğrenmiş olacağım. Ancak şu anda rahatlamak ve yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmak istiyorum" şeklinde konuştu.
İstanbul'da mutlu olduğunu ifade eden Emenike, Fenerbahçe'den ayrılmak gibi bir fikri de bulunmadığını dile getirdi: "Tek düşüncem geçen sezondan daha iyi performans göstermek. Eğer resmi bir teklif gelirse bu Fenerbahçe'nin sorumluluğunda. Söyleyebileceğim tek şey bu."
Geçen sezonun kendisi için iyi geçtiğini belirten golcü oyuncu, "Gol atmaya geç başladım ve ancak 13 tane atabildim. Şampiyon olmayı başardık. Yeni sezondaki amacım daha fazla kupa kazanmak. Harika bir sezon olabilir çünkü elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışacağım" diyerek iddiasını ortaya koydu.

<p>Peki, İmamoğlu'nun ekseni nereye kayıyor? Millet İttifakı'nda  yeni bir çatlak mı var? Önümüzdeki

İYİ Parti'de neler yaşanıyor?

Defineciler 120 yıllık tarihi evi talan etti

Ağrı'da dondurucu soğukların etkisini sürdürüyor

Altın hakkında bilmediğiniz 25 ilginç gerçekler