• $7,6076
  • €9,0682
  • 417.207
  • 1548.58
22 Temmuz 2014 Salı 10:42 | Son Güncelleme:

Beşiktaş Chelseali yıldızı bitiriyor!

Beşiktaş Chelseali yıldızı bitiriyor!

Beşiktaş trans­fe­rde sağ gös­te­rip sol vu­ra­bi­lir. Lan­zi­ni için bas­tı­ran yö­ne­ti­min Mar­ko Ma­rin ile de 3 yıl­lı­ğı­na an­laş­tı­ğı or­ta­ya çık­tı. Al­man futbolcunun ba­ba­sı Ranko Marin, Türk dost­la­rı­na "Oğ­lum İstanbul’a ge­li­yor. Ona iyi ba­kın" dedi.

Kartal, Demba Ba'dan sonra Chelsea'nin bir yıldızını daha bitirmek üzere. Siyah-Beyazlıların İngiliz ekibinde forma giyen Boşnak asılı Alman orta saha oyuncusu Marko Marin ile prensipte anlaştığı ortaya çıktı.

CHELSEA'YE 3 MİLYON

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, takımın kamp yaptığı İngiltere'de yaptığı açıklamada bu hafta içinde 10 numara olarak tarif edilen ofansif orta saha oyuncusu transferini gerçekleştirebilecekleri mesajını vermişti.

Bu gelişmenin ardından Arjantin'in River Plate takımında forma giyen Manuel Lanzini ile temaslar hız kazanmıştı. Ancak yönetimin gizliden gizliye Marco Marin ile de masaya oturduğu öğrenildi.

Futbolcuyla 3 yıllık sözleşme üzerinde prensip anlaşmasına varan Siyah-Beyazlılar, Chelsea'ye de bu transfer için 3 milyon euro transfer ücreti önerdi. Tarafların anlaşmaya yakın olduğu, bu hafta içerisinde Marco Marin transferinin sonuçlanabileceği bildirildi.
Öte yandan 25 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusunun babası Ranko Marin'den de transferin doğruluğuna dair sinyaller geldi. Baba Marin'in Türkiye'deki dostlarıyla 3 gün önce yaptığı görüşmede, "Oğlum İstanbul'a geliyor. Ona orada iyi bakın" dediği öğrenildi.

TÖRE’DE İMZA ÇOK YAKIN

Bu transferi özellikle teknik direktör Slaven Bilic istiyordu. Ancak eski futbol direktörü Önder Özen'in Lanzini konusundaki ısrarı nedeniyle Marco Marin yedekte bekletilmişti. Öte yandan Beşiktaş’ın geçen sezon kadrosunda kiralık oynattığı Gökhan Töre ile de 4 yıllık anlaşma sağladığı, transferin en kısa sürede resmileştirileceği bildirildi. Bugün

<p>Samsun'daki rezaletin ardından bir haber de Ankara'nın Mamak ilçesinden geldi. Bir kadın, tartışt

Eşini sokak ortasında dövdü

Erzurum'da yanan su vatandaşların ilgisini çekiyor

Edirne'de 4 metrekareye 1 kişi'' kuralı uygulanacak

Defineciler 120 yıllık tarihi evi talan etti