• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
22 Eylül 2014 Pazartesi 01:45 | Son Güncelleme:

Aysal olmazsa o aday olacak!

Aysal olmazsa o aday olacak!

Başkan Ünal Aysal çarşamba günü yola devam edip etmeyeceğini açıklayacak. Kararının olumlu olması bekleniyor. Ancak aksi tablo ortaya çıkarsa Haluk Ulusoy’un adaylığını koyması bekleniyor.

G.SARAY’IN 25 Ekim’de sonuçlanması planlanan olağanüstü kongresi için bir çok farklı formül gündemde. Başkan Ünal Aysal’ın nasıl bir tavır takınacağı bu süreçte en önemli belirleyici unsur olacak. Çarşamba günü aday olacağını açıklaması beklenen Aysal, aynı gün 22.45’te TRT’nin kanalında canlı yayın konuğu olacak. Başkan Ünal Aysal’ın bu programdan önce adaylığı konusunda merak edilen soruları kamuoyuyla paylaşması bekleniyor. Ailesinin yeniden aday olmasına sıcak bakmadığı konuşulan Aysal’ın kararının olumlu olacağı konusunda ciddi işaretler var. Yani Aysal bir dönem daha başkanlık koltuğunda kalabilir. Ama aksi bir sonuç çıkarsa, alternatif başkan adayları da boş durmuyor.

KANAAT ÖNDERLERİYLE GÖRÜŞECEK

G.Saray’ı yönetmeye talip isimlerin başında eski Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy geliyor. Bu konuda uzun süredir çalışmalar yaptığı bilinen Ulusoy’un, Aysal’ın tavrını netleştirmesinden sonra devreye gireceği öğrenildi. Aysal, yola devam etme kararı alırsa Ulusoy çıkmayacak. Farklı bir tablo oluşursa önce camianın önder isimleriyle istişare yapıp, ardından ‘varım’ diyecek.

<h3>Başkan Erdoğan'dan 'Siber Vatan' mesajı</h3><h3>'DİJİTAL DÜNYADA...'</h3><p>Başkan Erdoğan, Resi

15 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın Fotoğrafları (08-14 Ocak)

Binbir derde deva mucize besin siyah turpun faydaları