• $7,8158
  • €9,4809
  • 461.388
  • 1330.87
30 Eylül 2014 Salı 01:45 | Son Güncelleme:

Alp Bey çekil Başkan dönecek!

Alp Bey çekil Başkan dönecek!

Gözler İnan Kıraç-Aysal görüşmesine çevrildi. Etkin isimler, Alp Yalman'a "Çekilin, başkan dönecek" baskısı yapıyor.

PERŞEMBE günü saat 18.00'de başkanlık süresi biteceği için G.Saray'da kulisler kaynıyor. Ağır Abi İnan Kıraç'ın TV360'ta Telegol'e "Gerekirse ayağını gidip yalvaracağım" açıklamasından sonra camia harekete geçti. Bu konuda tek aday olan Alp Yalman'a bazı isimlerin "Adaylıktan çekil. Ünal Aysal dönecek" dediği iddia edildi.   

KIRAÇ-AYSAL ZİRVESİ

25 Ekim'deki seçim öncesinde Faruk Süren ve Ali Dürüst, Aysal'ı ikna edememişti. İnan Kıraç 1-2 gün içinde İstanbul'a gelip Aysal ile görüşecek ve "Devam et" diyecek. Aysal'ın reaksiyonu ise merak konusu. Bu nedenle camiada tüm gözler bu görüşmeye çevrildi ve yönetim listeleri de bekletilmeye alındı. Aslan'da bu görüşmenin ardından Aysal'ın kararına göre ortam hareketlenecek.

YALMAN'DAN 'HAYIR'

Camiadaki Ünal Aysal'ı geri döndürme çabasına rağmen Alp Yalman cephesinde bu hareket pek olumlu yankı bulmadı. Şu ana dek Yalman çekilme konusunda bir geri adım atmayı düşünmezken tecrübeli yöneticinin bu teklife "Hayır" dediği bildirildi. Aday olmayı düşünmeyen Adnan Öztürk de İnan Kıraç-Aysal görüşmesini bekliyor. Ali Dürüst, Öztürk ve Abdürrahim Albayrak bu duruma göre Yalman cephesine yanıt verecek.

<p>Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Zeytin Dalı bölgesinde şehit düşen Piyade U

Uzman Çavuş Altun'un kanı yerde kalmadı: 17 terörist etkisiz hale getirildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hangi çorbayı içmeliyiz? Hangi çorba hangi hastalığa iyi geliyor?

Galatasaray devre arası 3 yıldızı kadrosuna katıyor