• $7,1902
  • €8,7815
  • 413.577
  • 1502.55
28 Temmuz 2014 Pazartesi 01:46 | Son Güncelleme:

50 bin şerefine 4‘lü imza

50 bin şerefine 4‘lü imza

Bayramın 3. günü saat 10.30'da Saracoğlu Stadı'ndaki Fenerium'da Diego, Sow, Emre ve Caner imza dağıtacak. Taraftarlara bayram hediyesi sunacak olan futbolcular, ilk kez böyle bir organizasyona katılacak.

ÖZEL HABER - ALAATTİN METİN 

F:Bahçe, İran takımı Sepehan karşısında 1-0 galip gelerek Topuk Yaylası kampını tamamlarken çarbamba günü de İngiltere'ye gidecek. Bu seyahat öncesinde ise taraftara imza şov var. Şovun nedeni ile yeni formalara olan ilgi.. Geçtiğimiz cumartesi günü satışına başlanan yeni formalar şu ana dek 50 bin barajını geçti. Bir haftada ulaşılan bu rakamın ilk etapta 100 bine ulaşması için yönetim taraftara önemli bir hediye hazırlıyor. 

HEDEF 1 MİLYON FORMA

O da çok nadir görülen bir organizasyon... Yeni formaları imzalamak için yeni transfer Diego Ribas, Emre Belözoğlu, Sow ve Caner Erkin, bayramın üçüncü günü Fenerium'da imza dağıtacaklar. Bu sezon 1 milyon forma satmayı hedefleyen, minimum 400 ile 500 bin arasında reel forma satışı bekleyen ve kasasına 100 milyon TL'ye yakın bir para koymayı hesaplayan F.Bahçe'nin dört futbolcusu çarşamba günü 10.30'da Şükrü Saracoğlu'ndaki Fenerium'da taraftarla buluşacak.

TARAFTAR HÜCUM EDECEK

Bayramın üçüncü günü Sheffiled Wednesday maçı için İngiltere'ye gidecek olan F.Bahçe'nin 4 yıldızı, sabah taraftarla buluşup bayram kutlaması da yapacak. İlk defa böylesine toplu bir organizasyon yapılması dikkat çekerken çubuklu, beyaz ve lacivert ağırlıklı yeni formalara imza attırmak isteyen taraftarların Fenerium'a hücum etmesi bekleniyor. 

<h3><strong>FENERBAHÇE'DE EROL  BULUT SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİYOR</strong></h3><p>Sarı-lacivertlile

Haftanın Futbol Başlıkları... Erol Bulut görevden alınacak mı?

İstanbul'un ağaçları istilacı böcek türü nedeniyle tehlike altında

Türkiye'nin en uzun üçüncü tünelinde sona gelindi

Baş ağrısı ve burun kanaması nedeniyle doktora gitti! Burnundan bakın ne çıktı