• $7,2978
  • €8,7978
  • 404.143
  • 1527.45
15 Şubat 2021 Pazartesi 07:48 | Son Güncelleme:

Yargı kararıyla geri dönen Ümit Özdağ parti kuruyor

Yargı kararıyla geri dönen Ümit Özdağ parti kuruyor

İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu öne sürdükten sonra partiden ihraç edilen ancak yargı kararıyla geri dönen Ümit Özdağ, yeni parti kurmak için İYİ Parti'deki muhalif isimlerle görüşmeye başladığı ileri sürüldü.

İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu öne sürdükten sona partiden ihraç edilen Ümit Özdağ, diğer muhaliflerle yeni bir parti kuracak.

Yeni Şafak'ın haberine göre mahkeme kararının ardından İYİ Parti'ye dönen Özdağ, partinin iletişim gruplarına dahil edilmedi. Özdağ'a parti ile ilgili hiçbir bilgi verilmediği öğrenildi. Bu arada Disiplin Kurulu da ay sonunda toplanarak Özdağ'ın ihracını yeniden gündemine alacak.

Tekrar ihraç edilmesi beklenen Özdağ'ın yeni parti için kolları sıvadığı belirtiliyor. Özdağ'ın partiden uzaklaştırılan ve parti içinde muhalif olan isimlerle toplantılar gerçekleştirdiği öğrenildi.


Haberin Özeti

İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ'cü olduğunu öne sürdükten sonra partiden ihraç edilen ancak yargı kararıyla geri dönen Ümit Özdağ'ın yeni parti kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

DETAY
• Özdağ'ın, İYİ Parti içindeki muhalif isimlerle görüşmeye başladığı bildirildi.
• Şubat ayı sonunda bir araya gelmesi beklenen İYİ Parti Disiplin Kurulu'nun, Ümit Özdağ'ı yeniden ihraç etmesi bekleniyor.
<p>Düşüncelerimizi durdurmanın bir yolu var mı? Uzman Psikolog Derya Yalçınkaya, aşırı düşünmenin sa

Aşırı düşünmekten nasıl kurtuluruz?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu