• $ 5,7884
  • € 6,4038
  • 271.932
  • 108869
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Son dakika haberi: Bahçeli AB'ye seslendi: Sizin orada ne işiniz var

Son dakika.. .MHP lideri Bahçeli, Karabük'te konuştu. Doğu Akdeniz'deki gerilimle ilgili açıklamalarda bulunan Bahçeli, "AB'ye sesleniyorum. Yaptırımlarını alsınlar başlarına külah diye geçirsinler. AB'nin Doğu Akdeniz'de ne işi vardır" dedi.

Yerel seçimlerin ardından teşekkür konuşmaları buluşmaları kapsamında MHP Lideri Devlet Bahçeli, Karabük'te vatandaşlara hitap etti. Devlet Bahçeli burada yaptığı açıklamada, " AB'nin yaptırım kararı haksız ve hükümsüzdür. Yaptırımlarını alsınlar da başlarına külah diye geçirsinler. AB'nin Doğu Akdeniz'de ne işi vardır. Rum yönetimi hukuka aykırı bir şekilde davranıyor." dedi.

İşte Devlet Bahçeli'nin açıklamalarında satır başları;

"BAŞLARINA GEÇİRSİNLER"

"AB'nin yaptırım kararı haksız ve hükümsüzdür. Yaptırımlarını alsınlar da başlarına külah diye geçirsinler. AB'nin Doğu Akdeniz'de ne işi vardır! Rum yönetimi hukuka aykırı bir şekilde davranıyor. Avrupa Birliği ile yol ayrımına gelinmişti.

"PARMAK SALLAMASINLAR"

Kimse bize parmak sallamasın. Karanlık niyet sahibi her ülke aklını başına almalıdır. Biz geleceğin süper gücüyüz. Türkiye Cumhuriyeti tarihi bir dönemden geçmektedir.

GERİ DÖNÜŞ YOK

Hükümet Sistemi Cumhurun bizzat kendi iradesi ile değişmiştir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi milletin başarısıdır. Yeni hükümet sisteminden dönüş yoktur.?Cuhmhur ittifakı hem tarihe hem geleceğe karşı mesuldür."

BAHÇELİ, KARABÜK BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli halka hitabında önce, Karabük Belediyesine ziyarette bulundu. Bahçeli, kente gelişinde Kemal Oyman mevkisinde partililer tarafından karşılandı.

BAŞKAN İLE GÖRÜŞTÜ

Karşılamanın ardından Bahçeli, konvoy eşliğinde belediyeye geçti. Belediye binası girişinde bando eşliğinde Belediye Başkanı Rafet Vergili, belediye çalışanları ile partililer tarafından karşılan Bahçeli, makamda Vergili ile bir süre görüştü.? Bahçeli'ye ziyarette, Vergili ile Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez tarafından vazo ve fotoğraf hediye edildi. Görüşme, daha sonra basına kapalı sürdü.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve genel başkan yardımcıları Sadir Durmaz, Kamil Aydın, Yaşar Yıldırım, Feti Yıldız ve Mustafa Hidayet Vahapoğlu ile bazı milletvekilleri de eşlik etti.


<p>Hint basını geçtiğimiz yıl lotodan 842 bin Dolar kazanan Rathnakaran Pillai adlı adamın, kazandığ

Böyle Şans Görülmedi! Kazandığı Büyük İkramiye İle Aldığı Araziden Bakın Ne Çıktı!

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Dağdan kopan devasa kaya parçası eve girdi

'Yılın Fotoğrafları' oylaması başladı