• $7,4193
  • €8,9689
  • 413.334
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 15:53 | Son Güncelleme:

MSB ve İçişleri Bakanı yarın Genel Kurul'da Gara operasyonuna ilişkin gündem dışı konuşma yapacak

MSB ve İçişleri Bakanı yarın Genel Kurul'da Gara operasyonuna ilişkin gündem dışı konuşma yapacak
AA

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Gara operasyonuna ilişkin, "Milli Savunma Bakanı ve İçişleri Bakanı yarın Genel Kurul'da gündem dışı konuşma yapacak" açıklamasında bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin TBMM'deki 'Gara bilgilendirmesi' sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

AA'da yer alan habere göre Zengin, Gara operasyonuna ilişkin, "Milli Savunma Bakanı ve İçişleri Bakanı yarın Genel Kurul'da gündem dışı konuşma yapacak" dedi.

AK Parti İl Kongrelerinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan da, 'Bugün sizlerle ve milletimizle ülkemizin son 40 yılına damgasını vuran terör meselesiyle ilgili bir perspektifte hasbihal etmek istiyorum" demişti.

"Pençe Kartal-2 Harekatı'nda şehit olan 3 askerimizle teröristler tarafından alçakça katledilen, şehit edilen 13 kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum." diyen Erdoğan, "Bu kardeşlerimiz bir kısmı 5 ay bir kısmı 6 ay bu teröristlerin ellerinde esirdi. O günden bugüne bu kardeşlerimizi nasıl bu terörist alçakların ellerinden kurtaracağız hep bunların hesabını yaptık. Çok uğraştık. Bu operasyonların yapıldığı gece artık bu operasyonları yapmak suretiyle bu kardeşlerimizi kurtaralım istedik. İlk etapta 42 terörist bu esnada gebertildi. Esirleri bunlar mağarada iyice köşeye sıkıştırarak en sonunda, Meclis'te biz bir soruşturma önergesi vererek bunun bütün detaylarını gündeme getirecekler. Bu sabah grup başkanımız Naci Bey ile konuştuk, adımını atacağız. Bunların parlamentodaki temsilcilerinde yalan bol. İşin gerçeği nedir bunları anlatacağız. işin içinde olan Milli Savunma Bakanım, Genelkurmay Başkanım, İçişleri Bakanım anlatacak' açıklamasında bulunmuştu.

<p>İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği 'Nakkaş Osman Surname-i Hümayun Dijital Minyatür Sergisi' ilg

Osmanlı'nın Başnakkaşı Nakkaş Osman ve minyatür sanatı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek