• $8,6921
  • €10,3454
  • 498.959
  • 1402.6
11 Temmuz 2017 Salı 01:16 | Son Güncelleme:

Millet direnişte, 'Gandi' keyifte!

Darbenin önünde ilk kendisinin duracağını söyleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun 15 Temmuz’u kahve keyfi yaparak televizyondan takip ettiği ortaya çıktı.

Adalet aradığını söyleyerek Ankara’dan İstanbul’a yürüyen ve Maltepe’de düzenlediği mitingde FET֒cülerin isteklerini adalet adı altında sıralayan Kılıçdaroğlu’nun 15 Temmuz gecesi saklandığı evde çekilmiş yeni görüntülere ulaşıldı. Daha önce yaptığı konuşmalarda darbenin önünde ilk kendisinin duracağını söyleyen ve sonrasında da ‘Kontrollü darbe’ diyerek hükümeti suçlamaya kalkan Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı'ndaki kaçış görüntülerinin ardından bu görüntüleriyle de tepki topladı. 

Boşa 'kontrollü darbe' dememiş

15 Temmuz gecesi hainlere karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı çağrının ardından meydanlara çıkan halk canları pahasına tankların ve FET֒cü askerlerin namlularının önünde durdu. Kılıçdaroğlu’nun ‘Kontrollü darbe’ dediği bu hain darbe girişiminde 250 kahraman, vatanı için canını feda etti ve şehit düştü. 15 Temmuz’un en sıcak saatlerinde Kılıçdaroğlu ise partisinden Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun evindeydi. Kılıçdaroğlu halkın kahramanca hainlere nasıl direndiğinin yayınlandığı görüntüleri oturduğu koltuktan kahve içerek izledi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Millet canı pahasına sokağa dökülürken Kılıçdaroğlu'nun saklandığı belediye başkanının evinde televizyon izlemesi sosyal medyada olay oldu. Görüntülerin ardından CHP lideri eleştiri yağmuruna tutuldu. 

 

 

 

 

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Babalar Günü dolayısıyla 81 ilden gençlerle buluştu. Çevrim içi olar

Başkan Erdoğan'ın gençlerle görüşmesinde keyifli anlar yaşandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Haziran 2021)

Araştırmacı canlı canlı pitona yem oldu! O anlar böyle kaydedildi

Aldatılan kadının intikamı! masum görünüşüne kanmayın