• $7,542
  • €9,0361
  • 409.979
  • 1538.04
19 Şubat 2014 Çarşamba 02:00 | Son Güncelleme:

Korkaklar zafer anıtı dikemezler!

Korkaklar zafer anıtı dikemezler!

CHP ve MHP’nin siyaset yapmak için kırıntılara ihtiyacı olduğunu söyleyen Başbakan, “Gezicilerle paralel örgütün patronu bir. Buyursunlar kimde ne varsa ortalığa döksün” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün partisinin grup toplantısında konuştu. Paralel yapı, CHP ve MHP’ye sert çıktı. Kabataş görüntülerine değinen Başbakan, internet yasasıyla ilgili olarak yapılan eleştirilere de cevap verdi. Başbakan Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

GÖRÜNTÜLERİ DE YAYINLAYIN 

CHP Genel Başkanı ses sistemi kurdurmuş. Yasak olan kayıtları dinletiyor. Bu dinlemeler hukuk çiğnenmek suretiyle dosyalara konulmuştur. Kamuoyuna sızdırılmıştır. Ortada bırakın hukuku çiğnemeyi, suç işlemeyi, çok açık ve net şekilde ihanet var. Madem öyle, madem kuralsızlık bu boyutlara ulaştı. CHP’ye çağrı yapıyorum. Arkanızdaki perdeden CHP eski genel başkanıyla ilgili internete verilen bizim engellediğimiz o görüntüleri de yayınlayın. Aynı şekilde yine genel başkan yardımcı mı bilemiyorum, onunla ilgili de yayınlar yapıldı. Onu da engelledik, onu da yayınlayın. Madem bu kadar ahlakı ayaklar altına aldınız, rüşvet pazarlıklarını, yamyam itiraflarını da yayınlayın. Eğer cesaretiniz varsa patronunuzun ananaslı, tespihli, Ugandalı ses kayıtlarını yayınlayın. Açın o beddua görüntülerini, hocanız beddua etsin, CHP’liler hep birlikte ‘Amin’ desin.

İŞİNİZ BEDDUAYA KALDI

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. İşiniz de bundan sonra sadece bedduaya kaldı. Kimin elinde ne varsa, çekinmesin ortalığa döksün. CHP ve MHP’nin siyaset yapmak için zaten kırıntılara ihtiyacı var. Buyursunlar CHP’nin, MHP’nin önüne o yemleri atsınlar. Bir kez daha söylüyorum. Korkaklar zafer anıtı dikemezler. Hiç endişe etmeyin işte bu medya 30 Mart’ta da gereken cevabı milletten alacak. Bunlar hangi manşeti atarsa atsınlar, son manşeti sandıkta millet atacak. Bu alçaklığın ihanetin hesabı da bu hainlerden sorulur. 17 Aralık darbe girişimi tam anlamıyla çökmüştür. Şu anda paralel yapının başını çektiği ittifakın iki hedefi kaldı, biri 30 Mart seçimleri, diğeri çözüm sürecidir.

İNTERNETTE TEHLİKENİN BOYUTUNU ANLATAYIM

BİR arkadaşımızın çocuklarının başına geleni anlatmak istiyorum. 12-13 yaşlarındaki iki çocuk, internette gezinirken, karşılarına bir ekran görüntüsü çıkıyor. Ekranda çocuklardan birinin resmi var. Bilgisayarın kamerasından çekilmiş. Bilgisayara girmiş, kamerasını kontrol altına almış evin içindeki görüntüyü çekmiş. Sonra bir sayfaya yerleştiriyor. ‘Sizi tanıyoruz, polisiz, jandarmayız’ diyerek hesaba para yatırmaları isteniyor. Arkadaşımızın çocukları korkuyla ağlayarak babalarını arıyor. İşte internette yapılan en basit dolandırıcılık şekli.

BU ÇETE TARİHE KARIŞACAK

BU darbe girişimini meydanlarda evlerde anlatacağız. CHP MHP ve BDP bir kez daha Genel Kurul salonunu terörize ettiler. Sonuçta çıka çıka 28 tane ret oyu çıktı. Siz samimiyseniz bu samimiyetinizi Meclis’te niye ortaya koymuyorsunuz? Karşılığını bulunca da feryat ediyorlar. Bunların ciddiyeti bu. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bu mücadeleyi böyle verelim bu millet hep bizim arkamızda olacaktır. Bu çete de tarihe karıştığında inanın demokrasinin önünde hiçbir engel kalmayacak. Bu operasyon düpedüz bir casusluk operasyonudur. Kimlerin kimlere talimat verdiği ortaya çıktığında ihanetin derecesi net olarak görülecek.

MALUM TSK'NIN O NEZİH YAPISI

Malum TSK’nın o nezih yapısı farklı. Ama oraya da bunlar sızmalarını yapmış. İşte onun için dik duracağız. Biz 17 Aralık’tan itibaren ortaya atılan tüm iftiralara tek tek cevap vereceğiz. Cevabı olmayan hiçbir soru yok. Bu hainlerin, bu paralel yapının Türkiye’deki gündemi belirlemesine, esir almasına da izin vermeyeceğiz. AK Parti’yi böyle yapay gündemler esir alamaz. Gezi olayları sırasında Vandallar sokakları ateşe verirken, huzuru bozarken, inançlı kesime karşı hakaret ettiler.

PALALI MİLİTANA TAKILDILAR

Medya bir palalı militanın peşine takıldı. Bu palalının CHP organizasyonu olduğunu CHP’liler itiraf etti. Kendi attıkları manşetler dönecek, kendilerini vuracak. Bu iftiraların peşine takılırsak milletimize hizmet üretemeyiz. Vakti zamanı geldiğinde her hadise aydınlanacak. 

KADIN HAKLARI NEREDE KALDI

Hangi yüzle kadın haklarından bahsedeceksiniz. Bundan sonra her tecavüze uğrayan kadın bunları ikna etmek için elinde görüntü kaydıyla mı dolaşacak? Kocasından şiddet gören kadın elinde kayıtla mı gelecek? Sokakta kurşunlanarak öldürülen kadın cesedinin yanına görüntü kaydı mı kalacak?

GEZİ'NİN PATRONU PARELEL ÖRGÜT

İfade tutanağı, darp edilmiş bebek var, bunlar çıkmışlar olayın nasıl olmadığını anlatıyorlar. Eğer o kadın başörtülü olmasaydı bu linç olur muydu? Bunu yapanların ilkeleri, sınırları yok. Bunlar için helal, haram yok. Her işi meşru görüyor. Ben diğerlerine sormak istiyorum. Siz bunların arkasına niye takıldınız? Cevabı basit. Gezicilerle paralel örgütün patronu bir. Şimdi de dayanışma içinde millete karşı operasyon yürütüyorlar.

<p>İyi Parti'den ayrılan Bağımsız Milletvekili İsmail Koncuk ile Meclis'te basın toplantısı düzenley

İhraç edilip geri dönmüştü: Ümit Özdağ İYİ Parti'den istifa etti

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi