• $8,329
  • €10,0329
  • 478.286
  • 1420
27 Mart 2018 Salı 14:49 | Son Güncelleme:

Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağır hakaretler: Sen işgalcisin işgalci

Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağır hakaretler: Sen işgalcisin işgalci

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağza alınmayacak haddini aşan sözler sarf etti. Boğaziçi Üniversitesi’nde Mehmetçiği Türk bayrakları ile kutlayan öğrencilere saldıran terör örgütü YPG/PKK taraftarlarına şaşırtan bir destek de Kılıçdaroğlu'ndan geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağza alınmayacak haddini aşan sözler sarf etti.

Kılıçdaroğlu, milletin yüzde 52'sinin oyunu almış Cumhurbaşkanı Erdoğan için 'İşgalci' dedi. 

İşte haddi aşan sözler: 

Sen Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zat sen gayri millisin. Sen işgalcisin işgalci. 2019'da bu ülkenin kadınları seni oradan indirecekler" dedi.

‘FET֒NÜN BİR NUMARALI SİYASİ AYAĞI…’

OHAL’den sonra bakanlar açıklama yaptı. Askeriyedeki FET֒cüleri temizledik diyorlar, Milli Eğitim’dekileri temizledik, yargıdaki FET֒cüleri temizledik diyorlar. Peki neden siyasi ayağı yok. Buradan ilk kez söylüyorum, FET֒nün bir numaralı siyasi ayağı, Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden zattır. Bir numaralı siyasi ayağı.. Versin mahkemeye ispat edeceğim.”

TERÖR YANDAŞLARINA DA DESTEK

Kılıçdaroğlu, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki olayları hatırlatarak, "Sizi üniversitede okutmayacağım diyor. Sen kimsin ya.. Sen kimsin de okutmayacaksın. Üniversiteler babanın malı mı? Bu ülkenin malı. Devletin tepesinden üniversiteler dizayn edilmez" şeklinde konuştu

<p>Taceddin Kutay, Türk milleti olarak herkesle aramız açık, bunun nedeni ne? Neden bu durumdayız? S

Türk milleti olarak çok mu kötü bir milletiz?

Tokat'ta bulunan tilki yavruları koruma altına alındı

İstanbul Havalimanı'nda göçmen kaçakçılığı

Balıkesir'in büyülü güzelliği Kuş Cenneti Milli Parkı