• $8,059
  • €9,6736
  • 461.675
  • 1408.5
23 Şubat 2019 Cumartesi 08:00 | Son Güncelleme:

Karayılan’a zehirli silah

Karayılan’a zehirli silah

İçişleri Bakanı Soylu, Yozgat’ta “Amerika Murat Karayılan’a zehirli silah vermiş. Yanına birisi giderse zehirli silahı atıp öldürsün, kaçsın diye. Hadi ‘yok’ desinler” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yozgat’ın Akdağmadeni İlçesi’nde seçim çalışmalarına katıldı. Bakan Soylu, terörle mücadele konusuna değinerek, “Bu dağlarda 1990 ila 2000 yılları arasında 15 bin terörist vardı. Şimdi 700 kaldı, saklandılar. 700’ü de kafalarını çıkardığı an keseceğiz. Hiç merak etmeyin. Kafalarını çıkaramıyorlar. Fare gibi sıçan gibi kaçıyorlar” dedi.  

Soylu, ilginç bir de bilgi verdi. Soylu,  “Amerika Murat Karayılan’a zehirli silah vermiş. Yanına birisi giderse zehirli silahı atıp öldürsün kaçsın diye hadi ‘yok’ desinler” diye konuştu. 

Soylu şunları söyledi: “Bugün belki de en önemli kırılma dönemlerinden bir tanesindeyiz. Terörü bir noktaya getirdik. Ne olursun onları şımartmayalım. Doğu’yu ve Güneydoğu’yu yaktılar, yıktılar. Biz Türkiye’nin gerçeğini görüyoruz. Amerika Murat Karayılan’a zehirli silah vermiş. Yanına birisi giderse zehirli silahı atıp öldürsün kaçsın diye hadi ‘yok’ desinler. Beka diyoruz ya,  size yalvarıyorum bizim boynumuzu Kandil’in önünde eğdirmeyin.”  

<p>Belarus'ta askeri darbe planladığı iddia edilen kişilerin videosu ortaya çıktı. Belarus'ta gizli

Belarus'ta gizli kamera ile kayda alındı: 1 numaralı görevin onu ortadan kaldırmak

ABD'de araç çalan hırsız, polis tarafından vuruldu

Ankara semalarındaki flamingoların görsel şöleni ilgi çekiyor

İstanbul'da gece çamur yağdı, vatandaşlar soluğu oto yıkamacılarda aldı