• $ 5,7857
  • € 6,4615
  • 275.554
  • 110903
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

FETÖ'nün seçim sonrası eylem planı deşifre oldu! İşte kaos planının bütün detayları

FETÖ'nün Pensilvanya'dan örgüt mensuplarına gönderdiği "o gece ki taarruz olacak", "her şey tamam" mesajıyla üç farklı tarihi içeren kripto talimatları ele geçirildi. Örgütün mahrem yapı İmamı Mustafa Sarıoğlu'ndan ele geçirilen ve Stefan Zweig'in "Olağanüstü Bir Gece" isimli kitabına gizlenen şifreli mesajlar çözüldüğünde 11.04.2019, 07.06.2019 ve 04.11.2019 tarihlerine ulaşıldı. FETÖ'nün bu tarihlerde nasıl bir eylem yapmaya hazırlandığı araştırılırken örgüte karşı tedbirler artırıldı.

KEMAL GÜMÜŞ ÖZEL HABER

Ülkedeki çıkarları için 31 Mart yerel seçimlerini ölüm kalım savaşı olarak gören küresel güçler ile taşeronları FETÖ-PKK, bu sefer muhalefeti de yanlarına alarak son darbe için yeni senaryolar geliştirdiği öğrenildi. ABD ve İsrail destekli üst aklın organize ettiği kaos ittifakı Türkiye'ye karşı atılacak yeni adımlar belirledi. Ekonomik, sosyal ve siyasi kriz çıkartacak adımlar için FETÖ örgüt militanlarına, "taarruz olacak, her şey tamam" mesajı verirken, terör örgütü PKK'nın da örgüt elebaşı Abdullah Öcalan'a sözde tecrit bahanesiyle cezaevlerinde başlattığı açlık grevlerinin ölümle sonuçlanması için militanlara "ölün" talimatı verdiği belirlendi. Star her iki karanlık örgütün talimatlarını içeren belgelere ulaştı. 

KRİPTO MESAJLAR
15 Temmuz hain darbe girişimiyle tüm karanlık yapılanması çorap söküğü gibi gün yüzüne çıkan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün sinsi faaliyetlerine 31 Mart yerel seçimlere günler kala hız verdi. Star'ın ele geçirdiği belgelere göre teröristlerin halen Pensilvanya'dan aldıkları talimatlar doğrultusunda kaotik eylem yapmaya hazırlandığı, kripto militanlara ve cezaevlerindeki örgüt mensuplarına bu yönde talimatların verildiği belirlendi.

HER ŞEY TAMAM, TAARRUZ OLACAK
Bu talimatların en çarpıcı olanı ise Çorum'da asker imamı olan eski öğretmen Mustafa Sarıoğlu'ndan ele geçirildi. Çorum L Tipi Kapalı Ceza İnfaz kurumunda FETÖ kapsamında tutuklu bulunan mahrem yapı imamlarından Mustafa Sarıoğlu'nun yazar Stefan Zweig'in "Olağanüstü Bir Gece" isimli eserine bazı talimatlar gizlediği belirlendi.

Çorum Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube müdürlüğünce incelenen kitapta bazı sayfalarda bulunan kelimelerin altının çizili olduğu, bazı kelimelerin içerisindeki harflerin ise özellikle altının çizilmiş olduğu görüldü. Altı çizilen harflerin bir araya getirilmesi sonucunda "o geceki taarruz olacak", "tarih sayfada" ve "anlaşıldı her şey tamam "


<p>TBB´den yapılan yazılı açıklamaya göre, Feyzioğlu, Emine Bulut´un annesi Fadime ve babası Ahmet B

TBB Başkanı Feyzioğlu, Emine Bulut´un Ailesinin Avukatı Olacak

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Merkez Bankası'ndan faiz indirimi

1890'lı yıllarda bir üniversite öğrencisi insanları gizlice böyle görüntüledi