İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0819
  • 4.9684
  • 174.10
  • 107.401
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

FETÖ imamı CHP’lilerle Yaş günü pastası kesti! 

CHP’li Hüseyin Coşkun ile FETÖ imamı Muzaffer Taşkın bir doğum günü partisinde aynı karede yer aldıkları fotoğraf ortaya çıktı. 

x

ERCAN ÖZTÜRK

FET֒nün belediye imamı Erkan Karaarslan’la Belediye Başkanı Şükrü Genç’in samimi pozlar verdiği görüntülerin ardından CHP’li Sarıyer Belediyesi’nde yeni bir skandal ortaya çıktı. 30 Eylül tarihinde FETÖ soruşturması çerçevesinde tutuklanan terör örgütünün Sarıyer İmamı Muzaffer Taşkın’ın da belediyeyle içli dışlı olduğu belgelendi. 
  Taşkın, CHP’li Meclis Başkanı Hüseyin Coşkun’un da olduğu bir doğum günü etkinliğine katılmış. Etkinlik sonrası 
Taşkın, Coşkun ve belediye personelinin toplu olarak fotoğraf çekildikleri görülüyor.

PASTA SONRASI SELFİE ÇEKTİLER

Taşkın’ın belediye içerisinde bazı müdürlerle de çok yakın ilişkide olduğu iddia ediliyor. Fatih Koleji yöneticileriyle yakın ilişkide olan Taşkın’ın Sarıyer’deki bürokrat ve siyasilerle yakın ilişkide olduğu biliniyordu. Taşkın’ın bu sayede FET֒nün çok sayıda kirli işini çözdüğü iddia edildi. 

Erkan Karaarslan’ı villasında saklamış 

Belediye Meclis Başkanı Hüseyin Coşkun ile yakın ilişkide olan Taşkın’ın aynı zamanda FETÖ soruşturmasında tutuklu olan Erkan Karaarslan ile de yakın ilişkide olduğu biliniyor. Karaarslan’ın yakalama kararı sonrası Taşkın’ın Kireçburnu’ndaki villasında 2 hafta kaldığı iddia edildi. 

Adeta lüks bir şato 

Muzaffer Taşkın’ın Kireçburnu’ndaki villası yıllarca tartışma konusu olmuştu. Milli Emlak Müdürlüğü’nden kiraladığı yeri Boğaziçi İmar Müdürlüğü’nden aldığı imtiyazla lüks bir şatoya çevirmişti. Yapılan şikâyetlere rağmen lüks villaya hiçbir işlem uygulanmamıştı. Şu anda Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Taşkın’ın askerde olan bir oğlunun da bu soruşturma çerçevesinde bir süreliğine tutuklu kaldığı öğrenildi.

Kemal Kılıçdaroğlu seçimin tarihini unuttu

Kılıçdaroğlu seçimin tarihini unuttu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor... Artık lokantalarda da geçecek

Kredi kullanacaklara müjde: Müdahale geliyor!

En Çok Okunanlar