• $ 6,056
  • € 6,7695
  • 248.744
  • 86.796
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Devlet Bahçeli: CHP işgalden kurtarılmalı. Bu olmazsa yarınımız karanlıkta, birlikteliğimiz sallantıdadır

MHP Genel Başkanı Bahçeli Nevşehir Mitingi'nde konuştu. CHP'ye sert eleştirilerde bulunan Bahçeli, "CHP işgalden kurtarılmalı. Bu olmazsa yarınımız karanlıkta, birlikteliğimiz sallantıdadır." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Nevşehir'de halka hitap etti. CHP'ye sert eleştirilerde bulunan Bahçeli, "CHP işgalden kurtularak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ruhu şad edilmelidir. Bu olmazsa yarınımız karanlıkta, birlikteliğimiz sallantıdadır." ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

İşleri güçleri fitne fesat. Yatıyorlar kalkıyorlar iftira atıp yalan söylüyorlar. Çünkü mesubiyet bunalımına düşmüşler, kimlik krizine girmişler. Çünkü kök sorunu yaşıyorlar. Zillette buluşmuşlar, Türkiye üzerinde bölünme senaryoları yazanların esirleri olmuşlardır.

CHP Genel Başkanı PKK/PYD/YPG'yi masum gösterecek kadar şirazesinden çıkmıştır. Atatürk'ün partisi terör örgütlerinin sığınağı ve saldırı üssü haline gelmiştir. PKK'nın oylarına talip olduklarını söyleyecek kadar çirkefe bulanmışlardır. CHP'ye oyunu ve gönlünü veren her kardeşim bu çürümeye bir son vermeli, bu ayarsız gidişata bir dur demelidir. CHP işgalden kurtularak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ruhu şad edilmelidir. Bu olmazsa yarınımız karanlıkta, birlikteliğimiz sallantıdadır.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Malatya´da stres atmak için 240 metre yüksekliğindeki seyir terasına çıkan ve bir anda yükseklik kor

240 metrede emekleyerek yürüdü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Elleri tetikte gözleri semada iftar ve sahur yapıyorlar

Alzheimer'a neden olan alışkanlıklar