• $7,6875
  • €9,1341
  • 418.86
  • 1539.91
23 Mart 2018 Cuma 16:59 | Son Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse önce ben yürüyeceğim ondan sonra siz yürüyeceksiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse önce ben yürüyeceğim ondan sonra siz yürüyeceksiniz

AK Parti Güngören İlçe Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Reis bizi Münbiç'e götür" sloganları" üzerine "Vakti saati geldiğinde, gerektiğinde, istişarelerimizi yaparız, eğer gerekirse önce ben yürüyeceğim ondan sonra siz yürüyeceksiniz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Buradan Güngören'in tüm mahallelerindeki kardeşlerime de selamlarımı gönderiyorum. Sözlerimin hemen başında 16 Nisan'da yüzde 54 ile evet diyen Güngören'e gönülden teşekkür ediyorum.

15 Temmuz gecesi darbe girişiminin başlaması ile beraber sokaklara koşan, tanklara toplara karşı koyan her bir Güngörenli kardeşime de buradan şahsım milletim adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Bölücülerin ve arkasındakilerin tehditleri bizleri sindiremeyecek.

"Reis bizi Münbiç'e götür" sloganları

Vakti saati geldiğinde, gerektiğinde, istişarelerimizi yaparız, eğer gerekirse önce ben yürüyeceğim ondan sonra siz yürüyeceksiniz.

18 Kasım'da Rize'den 'Bismillah' dediğimiz bu süreçte ülkemizin dört bir yanındaki illerimize gitme imkanı bulduk. Güngörenimize böyle bir kapalı spor salonu yakışmıyor. Bunu belediye başkanı yapması lazımdı. Eylül ayında açılışı yapılacak, 3 bin 500 kişilik kapalı spor salonu eylül ayında açılacak. Hayırlı olsun. Keşke bitseydi de kongreyi orada yapsaydık.

<p>24 Ekonomi Müdürü Sadi Özdemir, yeni haftada ulusal ve  uluslararası piyasaların nabzını ve tüm b

Altın ve dolarda nasıl bir seyir var?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (09 Mart 2021)

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde kenevirden süt üretildi

İşte Galatasaray'ı yakan olaylar