• $7,6296
  • €9,0878
  • 417.514
  • 1548.24
29 Temmuz 2014 Salı 02:04 | Son Güncelleme:

Çocuklar TÜRGEV'le bayram yaptı

Çocuklar TÜRGEV'le bayram yaptı

TÜRGEV Mevlana kapı yurt öğrencileri Ramazan Bayramı nedeniyle kimsesiz çocukları unutmadı.

DEVRİM TOSUNOĞLU - HABER MERKEZİ

TÜRGEV Yurdu'nda kalan Filistinli, Suriyeli ve Doğu Türkistanlı öğrenciler aile hasretini kimsesiz çocuklar ile geçirdi. Ramazan Bayramı sebebiyle hediyeler ile birlikte minikleri ziyaret eden genç ablalar onlar ile mutlu anlar yaşadı. TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Arzu Akalın “bayramlarda burada olmak çok önemli. Küçük çocukların gözlerindeki o mutluluğu görmek çok güzel. Bayram demek birliktelik demek paylaşmak demek” dedi. 
Ramazan Bayramı nedeniyle TÜRGEV Mevlanakapı yurdu öğrencileri kimsesiz çocukları unutmadı. Bayramda ailelerinden uzak olan Filistinli, Suriyeli, Ürdünlü ve Doğu Türkistanlı kız öğrenciler minik kardeşlerini yalnız bırakmadı. TÜRGEV Mevlanakapı Öğrenci Yurdu öğrencileri sabah saatlerinde Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kalan çocukları ziyaret etti. Özel hazırlanmış mendiller içinde şeker ve hediye dağıttılar. 

BURADA OLMAK ÇOK ÖNEMLi 

TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Av. Arzu Akalın “bayramlarda burada olmak çok önemli. Öğrenci kardeşlerimiz aileleri yurtdışında olduğu için gidemiyorlar.  Küçük çocukların gözlerindeki o mutluluğu görmek çok güzel. Bayram demek birliktelik demek paylaşmak demek. Burada her yaştan çocuk ve büyüklerle bir araya geldik. Birlikte olmanın mutluluğu ışıldıyor” dedi. 

<p>Gram altını olanlar piyasalardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. 'Altında yüksel

Gram altında son dakika gelişmesi: Altında yeniden sert bir yükseliş olabilir

Defineciler 120 yıllık tarihi evi talan etti

Ağrı'da dondurucu soğukların etkisini sürdürüyor

Altın hakkında bilmediğiniz 25 ilginç gerçekler