• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
02 Mart 2021 Salı 01:21 | Son Güncelleme:

CHP'de 2. kaset skandalı

CHP'de 2. kaset skandalı

CHP'li Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın istifasının ardından skandal iddialar. ‘Genel başkan değişimi' getiren kaset komplosunun ikincisi, Denizli Milletvekili Sancar'ın istifasıyla ortaya çıktı.

CHP'de 'genel başkan değişimi' getiren kaset komplosunun ikincisi, Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın istifasıyla ortaya çıktı. Önceki gün partisinden istifa ettiğini açıklayan Sancar, "Tecavüz, eşcinsellik, yolsuzluk, İstanbul Ataşehir, Bodrum Kuşadası üçgeni iddiaları... Hepsini duydum. İftira atıyorlar. Bir komplo var" dedi. Sancar'ın tehdit ve şantaj şikayetiyle savcılığa başvurduğu, durumun öğrenilmesi üzerine Kılıçdaroğlu'nun 'istifa etsin' dediği öğrenildi. Olayla ilgili gözaltına alınan bir kişinin sorgusu sürüyor.

Sancar, Şifre Haber adlı bir internet haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Bülent Öztürk hakkındaki iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu. Sancar şöyle konuştu:

EĞER KASET VARSA...

"Sizin aktardığınız tecavüz, İstanbul Ataşehir, Bodrum Kuşadası üçgeni yolsuzluk iddiaları... Eşcinsellik iddiaları... Bunların hepsini duydum, takip ediyorum. Danışmanımın adını, ahlaksızca ve adi bir şekilde karıştırıyorlar, iftira atıyorlar.

Bir kaset falan ortaya çıkarsa, çıktığında da tüm bu ahlaksızca saldırılara karşı, en kısa zaman içinde öyle yazılı açıklama yaparak da değil, medyanın karşısına çıkıp tek tek cevap vereceğim."

CHP'DEN YORUM YOK! 'MEKTUPTA NE VARSA ONU BİLİYORUZ'

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın partiden istifa etmesiyle ilgili, "İstifa tek taraflı bir müessese. İstifasının nedenleri konusunda, istifa mektubunda ne varsa onu biliyoruz" dedi.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü