• $8,1413
  • €9,721
  • 453.728
  • 1375.91
23 Haziran 2018 Cumartesi 14:24 | Son Güncelleme:

CHP kalabalık algısı oluşturmak için Maltepe miting alanını küçülttü

Maltepe'de Cumhurbaşkanı adayı İnce'nin miting sahasını dolduramayacağını anlayan CHP, çareyi beton blokları içeri çekerek alanı küçültmekte buldu. CHP yönetimi böylece kitlenin daha kalabalık görünmesini sağlamaya çalıştı.

Maltepe’deki miting meydanını dolduramayacağını anlayan CHP yönetimi alanı kalabalıkmış gibi göstermek için çırpınmaya başladı. 

ALANI KÜÇÜLTEREK ALGI OPERASYONU YAPTILAR
 
Maltepe'deki son mitinglerinde katılım hüsranı yaşayan CHP kalabalık algısı oluşturmak için miting alanını küçülttü. Miting alanını ayıran beton blokları içe çeken CHP'liler sahneyi de öne alarak küçük alanda kalabalık görüntü elde etmeye çalıştı
 
67 İLDEN MEYDANA ADAM TAŞIDILAR 

Seçim öncesi son mitingini Maltepe’de yapan CHP  alanı  kalabalık göstermek için çevre illerden otobüslerle adam taşıdı.

CHP,  Sakarya merkezde (Adapazarı, Arifiye, Erenler, Serdivan) 8’erli 10’arlı otobüs gruplarıyla Maltepe’ye adam taşıdı. Diğer ilçeler ile birlikte sadece Sakarya’dan 50’den fazla otobüs Maltepe’ye gönderildi. 

Adapazarı Yeni Camii mevkiinden 10 otobüs, 8 minibüs ve 20’den fazla özel araç CHP’lileri Maltepe’ye taşıdı. 

Maltepe'deki CHP mitingine terör örgütü PKK'nın partisi HDP'den de destek geldi. HDP'liler ellerinde partilerinin bez parçalarıyla mitinge gitti. 

(STAR)

<p><b >'ORUÇ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ  ZAYIFLATMAZ GÜÇLENDİRİR'<br></p><p>Orucun  bağışıklık sistemi

Koronavirüs oruç tutmaya engel mi?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü