• $8,1807
  • €9,8535
  • 471.765
  • 1330.48
25 Şubat 2019 Pazartesi 08:00 | Son Güncelleme:

'Bölücülere dersini 31 Mart'ta verelim'

'Bölücülere dersini 31 Mart'ta verelim'

Başkan Erdoğan, “Beraber oldukları partinin eş başkanı ‘Biz Kürdistan’da oylarımızı HDP’ye vereceğiz’ diyor. Bay Kemal bu açıklamayı yapanlarla nasıl oluyor da beraber yürüyor” dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan partisinin Kayseri ve Hatay mitinglerinde vatandaşlara hitap etti. Kayseri’de muhalefete eleştiriler yönelten Erdoğan, “Bölücülerle yol yürüyenlere 31 Mart’ta dersini verelim” dedi. Erdoğan’ın açıklamaları şöyle: “Beraber oldukları partinin eş başkanı ‘Biz Kürdistan’da oylarımızı HDP’ye vereceğiz’ diyor. Kardeşlerim Türkiye’de Kürdistan diye bir yer var mı? Bay Kemal bu açıklamayı yapanlarla nasıl oluyor da beraber yürüyor? İP bu ülkeyi bölmek isteyenlerle nasıl oluyor da beraber yürüyor. Milletime diyorum, gelin 31 Mart’ta bunlara dersini toptan verelim. 31 Mart’ta bu CHP’ye, bu Kılıçdaroğlu’na ve onun terör örgütünün destekçisi olan partiyle nasıl sırt sırta girdiğini gösterelim.” 

MARŞIMIZI SÖYLEMEDİLER 

Erdoğan “Milletimiz sandığa gittiğinde kimin kimle yürüdüğünü görüyor. Bu ittifak adı konmamış olsa da aslında hep vardı. CHP şu anda İstiklal Marşı’mızı söyleyemeyenlerle ittifak" dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'da Mehmet Öngeç Ailesi'ne misafir oldu.

Dersini iyi çalış öyle gel 

Başkan Erdoğan, “Proje çalışmaları devam eden millet bahçemizin yapımına bu yıl başlıyoruz. Fakat CHP bu işten anlamıyor. Park alanlarını ormanlık alanlarını millet bahçesiyle karıştırıyor bu zavallılar. Dersini iyi çalış öğren de öyle gel. Bu hastanelerimiz gerçek şifahane oldu. Bay Kemal SSK’nın Genel Müdürü olduğu zaman bu hastanelerin durumu neydi? Sağlam girersin hasta çıkarsın” dedi. 

411 el ‘Cumhur İttifakı’ dedi  

Erdoğan, “Başörtüsü konusunda Meclis’te yaptığımız çalışmalarda yine Cumhur İttifakı vardı. ‘411 el kaosa kalktı’ manşeti atmışlardı, işte o 411 el aslında ne diyordu? Cumhur İttifakı diyordu. Cumhurbaşkanlığı seçimini 367 garabetiyle kaosa çevirmeye çalışanların oyununu  yine aynı ittifakla bozduk” dedi. 

Bahçeli'ye teşekkür telefonu

Başkanı Erdoğan, Hatay'da seçim otobüsünde halkı selamladığı sırada MHP lideri Devlet Bahçeli’yi telefonla arayarak, TBMM Başkanlığına Mustafa Şentop’un seçilmesine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti, Cumhur İttifakı’nın başarısını kutladı.

<h3>'BU TEKNOLOJİNİN DAHA ÜST VERSİYONUNU TÜRKİYE YAKALAMIŞ DURUMDA'</h3><p>Karadan havaya hava savu

Yerli ve Milli Hava-Hava Füze Sistemleri Neden Önemli?

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor