• $8,3428
  • €10,038
  • 478.437
  • 1345.15
24 Şubat 2019 Pazar 15:05 | Son Güncelleme:

Başkan Erdoğan: Bay Kemal bunu söyleyenlerle nasıl birlikte yürüyor

Başkan Erdoğan: Bay Kemal bunu söyleyenlerle nasıl birlikte yürüyor

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösteren Erdoğan, "Şu anda beraber oldukları partinin eş başkanı 'Biz Kürdistan'da oylarımızı HDP'ye vereceğiz' diyor. Bay Kemal bunu söyleyenlerle nasıl birlikte yürüyor" dedi.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

Kayseri, gönüller şehri Kayseri. Dağı ile, bağı ile, türküsü ile, sanayisi ile, insanı ile Türkiye'nin iftiharı Kayseri. Şairlerin, sultanların şehri Kayseri. Dünyanın gelmiş gecmiş en büyük mimarlarından Koca Sinan'ın şehri Kayseri.

31 Mart'ta daha iyi olacak mıyız Kayseri? Kayseri, 31 Mart'ta fitne oyunlarını bir kez daha bozuyor muyuz? 31 Mart'ta bir kez daha milli iradeye sahip çıkıyor muyuz? Kayseri, 31 Mart'ta bir kez daha memleket işi gönül işi diyor muyuz?

BU BİRLİĞİMİZ, BU BERABERLİĞİMİZ ZİLLET İTTİFAKINI ÇÖKERTECEK

Bu birliğimiz, bu beraberliğimiz zillet ittifakını çökertecek. Onları nasıl terör örgütünün açtığı çukurlara gömdüysek şimdi de sandığa gömmeye hazır mıyız?

Bugüne kadar Kayseri'ye 26 katrilyon liralık yatırım yaptık. Eğitimde 4633 adet yeni derslik kazandırdık. Kayseri'ye 3.devlet üniversitesini kurduk.

Bay Kemal SSK Genel Müdürü olduğu zaman bu hastanelerin durumu neydi?

"CHP İSTİKLAL MARŞIMIZI SÖYLEMEYENLERLE İTTİFAK HALİNDE"

Türkiye'de siyasi partiler eskiden koalisyonlar kurardı. Ama bunlar seçimden sonra kurulurdu. Bu konuda da devrim yaptık. Siyasetin mecrasını toptan değiştirerek ittifakları seçim öncesine aldık. Millet sandığa kimin kiminle gittiğini biliyor. MHP ile Cumhur İttifakı'nı kurduk. Şu anda bu CHP kiminle ittifak halinde? İstiklal Marşımızı söylemeyenlerle ittifak halinde. İYİ Parti de ne yazık ki bunlarla beraber. Kim kiminle beraber yürüyor bu önemli."

<p><span>Gaziantep'in meşhur yemeği çağla aşı Ramazan'da yoğun ilgi görüyor. Antep'te özellikle ilkb

Gaziantep'in sadece ilkbaharda yapılan çağla aşı tarifi

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor