• $ 6,6781
  • € 7,3267
  • 361.602
  • 95834.4
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başkan Erdoğan: Fesatçıya fırsat tanımayın

Başkan Erdoğan, “Aramıza fesat sokmak isteyenlere, beraberliğimizi bozmak isteyenlere hiçbir zaman o fırsatı tanımayacağız” dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sincan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen, AK Parti Sincan 7. Olağan Kongresi’ne telefonla bağlandı. Terörle mücadele faaliyetlerinin, içeride ve dışarıda Türkiye’nin gücünü hissettirdiğini ifade eden Erdoğan, şunları kaydetti: “Cudi’de, Gabar’da, Besler Deresi’nde, her yerde Türkiye inlerine girmiştir bu teröristlerin. Artık teröristler kaçacak delik arıyorlar. Benim sizlerden ricam şudur, birbirimizi Allah için seveceğiz. Aramıza fesat sokmak isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz, bu konuda birliğimizi ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere hiçbir zaman o fırsatı tanımayacağız. Bu konuda bir sıkıntımız var mı? Eyvallah, Bu kardeşler topluluğunu geleceğe hep birlikte taşıyalım ve sizleri bu kongrede tebrik ediyorum. Ortaya çıkacak yeni tabloyla birlikte 2024 seçimlerine başarılı bir şekilde hazırlanalım.”

AK PARTİLİ KILIǒIN ACI GÜNÜ

ski Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’ın babası Sinan Kılıç son yolculuğuna uğurlandı. Sinan Kılıç için Fatih Camisi’nde öğle vakti cenaze namazı kılındı. Ömer Tuğrul İnançer’ın kıldırdığı cenaze namazına Başkan Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Partili bakanlar ve milletvekilleri katıldı.

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyesi Alev Alatlı’yı ziyaret etti.
 


Tecrübeli sunucu Burak Akkul Koronavirüsü yendi

Tecrübeli sunucu Burak Akkul Koronavirüsü yendi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin 2020-2021 sezonu formaları basına sızdırıldı

Fatih sondaj gemisinin yeni durağı Karadeniz olacak