• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
21 Mart 2021 Pazar 02:10 | Son Güncelleme:

Başkan Erdoğan: Ben el öptürmem

Başkan Erdoğan: Ben el öptürmem

Taksim'e sürpriz ziyaret. Başkan Erdoğan, Taksim Camii ve AKM inşaatlarında incelemelerde bulundu. Taksim Meydanı'ndan kestane aldı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Taksim'de inşasına devam edilen Atatürk Kültür Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Erdoğan AKM'ye yaptığı sürpriz ziyaretin ardından Taksim Camii'ne geçti. Taksim Meydanı'nı yürüyerek geçen Erdoğan, meşhur Beyoğlu Kestanecisi'nden alışveriş yaptı.

Erdoğan, ödeme yaptığı sırada kestaneciye, "Hakkını helal et. Ben el öptürmüyorum. Annenin elini öp, babanın elini öp, annenin bir de ayağının altını öp" dedi. Yanına gelen vatandaşlarla da sohbet eden Erdoğan, çocuklara da oyuncak hediye etti. Erdoğan'a, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İletişim Başkanı Fahrettin Altun eşlik etti.

RUS BASININDAN ERDOĞAN'A ÖVGÜ

Başkan Erdoğan'ın, Putin ile Biden arasındaki gerilime ilişkin açıklamalarına, Rus basınında geniş yer verildi. Rus haber ajansı TASS, Erdoğan'ın, "Putin, Biden'a çok akıllıca cevap verdi" açıklamasına yer verdi. Ria haber ajansı ise "Erdoğan, Putin'in, Biden'a cevabının çok şık olduğunu söyledi" ifadelerini başlığa taşıdı.

SLOVENYA'YA AB TEBRİKİ

Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor ile telefonda görüştü. Erdoğan, Slovenya'nın 1 Temmuz itibarıyla üstleneceği AB Dönem Başkanlığı'nın Türkiye-AB ilişkilerinin ilerletilmesi bakımından somut neticelere vesile olması temennisinde bulundu. Erdoğan, Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Menfi ve Libya Başbakanı Dibeybe ile de ayrı ayrı telefonda görüştü.

<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de